Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44971389・Gaštanová 10, 900 28 Ivanka pri Dunaji・Založené 2009
Obrat 2025
49 tis. €
+29 %Zisk 2025
7 462 €
+306 %Aktíva
39 tis. €
+26 %Vlastný kapitál
36 tis. €
+26 %Zadlženosť
5,4 %
Hrubá marža
45,1 %
+4,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
15,1 %
+10 ppZisk / výnosy
ROA
19,1 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
20,7 %
+14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
20,00
+1,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 299 €
+278 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,1 %
−6,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
37 tis. €
+26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 20 tis. € | 31 tis. € | 38 tis. € | 49 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 383 € | 7 189 € | 15 tis. € | 22 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 20 tis. € | 31 tis. € | 38 tis. € | 49 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 053 € | 3 319 € | 1 840 € | 7 462 € |
| Daň z príjmov | 963 € | 584 € | 353 € | 837 € |
| Daň z príjmov splatná | 963 € | 584 € | 353 € | 837 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 26 tis. € | 30 tis. € | 31 tis. € | 39 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 26 tis. € | 30 tis. € | 31 tis. € | 39 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 992 € | 4 270 € | 100 € | 420 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 24 tis. € | 26 tis. € | 31 tis. € | 39 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 26 tis. € | 30 tis. € | 31 tis. € | 39 tis. € |
| Vlastné imanie | 23 tis. € | 27 tis. € | 29 tis. € | 36 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 168 € | 168 € | 168 € | 260 € |
| HV minulých rokov | 13 tis. € | 18 tis. € | 22 tis. € | 23 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 053 € | 3 319 € | 1 840 € | 7 462 € |
| Záväzky | 2 168 € | 2 493 € | 1 684 € | 2 115 € |
| Dlhodobé záväzky | 50 € | 60 € | 108 € | 161 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 030 € | 2 130 € | 1 576 € | 1 954 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 088 € | 303 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 637 € | 627 € | 783 € | 856 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Gaštanová 3441/10, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Adresa Jačmenná 10504/9, 83107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hlavná 127, 93551 Ondrejovce, Slovenská republika
Adresa Dullovo nám. 839/4, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Gaštanová 3441/10, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Adresa Jačmenná 10504/9, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory, Slovenská republika
Adresa Jačmenná 10504/9, 83107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hlavná 127, 93551 Ondrejovce, Slovenská republika
Adresa Dullovo nám. 839/4, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.