Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44981520・Čáčovská cesta 5398/19, 90501 Senica - Čáčov・Založené 2009
Obrat 2024
520 tis. €
−32 %Zisk 2024
−23 tis. €
+19 %Aktíva
658 tis. €
−14 %Vlastný kapitál
−81 tis. €
−40 %Zadlženosť
112,3 %
+4,8 ppHrubá marža
19,2 %
−9,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-4,5 %
−0,8 ppZisk / výnosy
ROA
-3,5 %
+0,2 ppRentabilita aktív
ROE
28,7 %
−21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,40
+17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−18 tis. €
+39 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-32,7 %
−33 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−417 tis. €
+15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 439 tis. € | 205 tis. € | 318 tis. € | 414 tis. € |
| Pridaná hodnota | 16 tis. € | −3 380 € | 91 tis. € | 80 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 448 tis. € | 234 tis. € | 767 tis. € | 520 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −15 tis. € | −69 tis. € | −29 tis. € | −23 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 5 742 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,1 mil. € | 913 tis. € | 763 tis. € | 658 tis. € |
| Neobežný majetok | 782 tis. € | 774 tis. € | 512 tis. € | 384 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 782 tis. € | 774 tis. € | 512 tis. € | 384 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 321 tis. € | 139 tis. € | 251 tis. € | 274 tis. € |
| Zásoby | 750 € | 750 € | 750 € | 750 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 278 tis. € | 117 tis. € | 71 tis. € | 191 tis. € |
| Finančné účty | 42 tis. € | 21 tis. € | 179 tis. € | 81 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,1 mil. € | 913 tis. € | 763 tis. € | 658 tis. € |
| Vlastné imanie | 38 tis. € | −29 tis. € | −58 tis. € | −81 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 47 tis. € | 34 tis. € | −35 tis. € | −63 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −15 tis. € | −69 tis. € | −29 tis. € | −23 tis. € |
| Záväzky | 1,06 mil. € | 942 tis. € | 821 tis. € | 739 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 486 € | 581 € | 642 € | 744 € |
| Krátkodobé záväzky | 923 tis. € | 832 tis. € | 742 tis. € | 690 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 140 tis. € | 108 tis. € | 77 tis. € | 46 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 632 € | 1 240 € | 1 231 € | 2 030 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Čáčovská cesta 5398/19, 90501 Senica - Čáčov, Slovenská republika
Adresa Čáčovská cesta 5398/19, 90501 Senica - Čáčov, Slovenská republika
Adresa Čáčovská cesta 5398/19, 90501 Senica - Čáčov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
HAGEL Service spol. s r.o.
Čáčovská cesta 5398/19, 90501 Senica - Čáčov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.