Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44982755・Železničiarska 1724/11, 96901 Banská Štiavnica・Založené 2009
Obrat 2024
4,24 mil. €
+32 %Zisk 2024
41 tis. €
−76 %Aktíva
4,78 mil. €
+90 %Vlastný kapitál
1,55 mil. €
+2,7 %Zadlženosť
67,7 %
+27 ppHrubá marža
2,2 %
−14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,0 %
−4,3 ppZisk / výnosy
ROA
0,8 %
−5,8 ppRentabilita aktív
ROE
2,6 %
−8,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,82
−35 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
55 tis. €
−75 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,9 %
+2,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−495 tis. €
−295 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
40,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,35 mil. € | 2,05 mil. € | 3,16 mil. € | 3,89 mil. € |
| Pridaná hodnota | −1,52 mil. € | 230 tis. € | 521 tis. € | 85 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4,24 mil. € | 2,1 mil. € | 3,2 mil. € | 4,24 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 35 tis. € | 25 tis. € | 167 tis. € | 41 tis. € |
| Daň z príjmov | 9 982 € | 4 204 € | 50 tis. € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 9 982 € | 4 204 € | 50 tis. € | 14 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,5 mil. € | 2,45 mil. € | 2,52 mil. € | 4,78 mil. € |
| Neobežný majetok | 774 tis. € | 892 tis. € | 1,26 mil. € | 2,55 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 628 tis. € | 746 tis. € | 1,07 mil. € | 2,36 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 146 tis. € | 146 tis. € | 182 tis. € | 182 tis. € |
| Obežný majetok | 1,72 mil. € | 1,56 mil. € | 1,27 mil. € | 2,24 mil. € |
| Zásoby | 754 tis. € | 388 tis. € | 976 tis. € | 1,2 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 627 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 262 tis. € | 1,13 mil. € | 277 tis. € | 1,54 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 82 tis. € | 40 tis. € | 13 tis. € | −495 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 5 766 € | 18 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,5 mil. € | 2,45 mil. € | 2,52 mil. € | 4,78 mil. € |
| Vlastné imanie | 64 tis. € | 91 tis. € | 1,51 mil. € | 1,55 mil. € |
| Základné imanie | 19 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 026 € | 1 026 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 9 372 € | 46 tis. € | 69 tis. € | 236 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 35 tis. € | 25 tis. € | 167 tis. € | 41 tis. € |
| Záväzky | 2,44 mil. € | 2,36 mil. € | 1,02 mil. € | 3,24 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 79 tis. € | 623 € | 5 920 € | 4 071 € |
| Krátkodobé záväzky | 2,26 mil. € | 2,26 mil. € | 1,01 mil. € | 2,73 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 99 tis. € | 99 tis. € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 500 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 300 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Kremenisko 5, 96901 Banská Štiavnica, Slovenská republika
Adresa Kremenisko 5, 96901 Banská Štiavnica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.