Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44987421・Pavla Horova 26, 84108 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2025
12 tis. €
−39 %Zisk 2025
1 432 €
−55 %Aktíva
2 180 €
−38 %Vlastný kapitál
−43 tis. €
+3,2 %Zadlženosť
2 061,8 %
+711 ppHrubá marža
22,1 %
−13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,2 %
−4,5 ppZisk / výnosy
ROA
65,7 %
−25 ppRentabilita aktív
ROE
-3,3 %
+3,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,04
−40 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 772 €
−50 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,2 %
+9,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−43 tis. €
+2,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-17,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 29 tis. € | 19 tis. € | 18 tis. € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | 5 971 € | 7 489 € | 6 427 € | 2 581 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 30 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 876 € | −942 € | 3 190 € | 1 432 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 834 € | 3 548 € | 3 534 € | 2 180 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 716 € | 3 429 € | 3 407 € | 1 914 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 096 € | 1 866 € | 1 136 € | 441 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 620 € | 1 563 € | 2 271 € | 1 473 € |
| Časové rozlíšenie | 118 € | 119 € | 127 € | 266 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 834 € | 3 548 € | 3 534 € | 2 180 € |
| Vlastné imanie | −46 tis. € | −47 tis. € | −44 tis. € | −43 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 160 € |
| HV minulých rokov | −50 tis. € | −51 tis. € | −52 tis. € | −49 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 876 € | −942 € | 3 190 € | 1 432 € |
| Záväzky | 51 tis. € | 51 tis. € | 48 tis. € | 45 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 700 € | 731 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 51 tis. € | 50 tis. € | 48 tis. € | 45 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
54 registrovaných činností
Adresa Pavla Horova 26, 84108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Matejkova 18, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pavla Horova 26, 84108 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Pavla Horova 26, 84108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Matejkova 18, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.