Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44998538・Kodályova 27, 92901 Dunajská Streda・Založené 2009
Obrat 2025
736 tis. €
−1,5 %Zisk 2025
187 tis. €
+1,3 %Aktíva
336 tis. €
+14 %Vlastný kapitál
251 tis. €
+17 %Zadlženosť
25,3 %
−2,0 ppHrubá marža
86,0 %
+0,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
25,4 %
+0,7 ppZisk / výnosy
ROA
55,6 %
−6,9 ppRentabilita aktív
ROE
74,4 %
−12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,11
+0,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
237 tis. €
+1,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
+0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
251 tis. €
+15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 549 tis. € | 731 tis. € | 672 tis. € | 662 tis. € |
| Pridaná hodnota | 479 tis. € | 634 tis. € | 573 tis. € | 570 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 589 tis. € | 784 tis. € | 747 tis. € | 736 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 142 tis. € | 190 tis. € | 184 tis. € | 187 tis. € |
| Daň z príjmov | 39 tis. € | 52 tis. € | 49 tis. € | 50 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 39 tis. € | 52 tis. € | 49 tis. € | 50 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 315 tis. € | 350 tis. € | 295 tis. € | 336 tis. € |
| Neobežný majetok | 43 tis. € | 20 tis. € | 31 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 43 tis. € | 20 tis. € | 31 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 270 tis. € | 325 tis. € | 260 tis. € | 300 tis. € |
| Zásoby | 635 € | 396 € | 169 € | 324 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 92 tis. € | 88 tis. € | 110 tis. € | 100 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 178 tis. € | 236 tis. € | 150 tis. € | 200 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 265 € | 5 118 € | 3 520 € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 315 tis. € | 350 tis. € | 295 tis. € | 336 tis. € |
| Vlastné imanie | 236 tis. € | 244 tis. € | 214 tis. € | 251 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 88 tis. € | 48 tis. € | 25 tis. € | 59 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 142 tis. € | 190 tis. € | 184 tis. € | 187 tis. € |
| Záväzky | 79 tis. € | 106 tis. € | 80 tis. € | 85 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 6 804 € | 8 139 € | 9 457 € | 10 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 48 tis. € | 68 tis. € | 43 tis. € | 49 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 24 tis. € | 30 tis. € | 28 tis. € | 25 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Kodályova 27, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa Neratovické nám. 2146/10, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa Heďbeneéte 520, 92901 Kútniky, Slovenská republika
Adresa Kodályova 27, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa Námestie priateľstva 2171/36, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Adresa Čigérska 783/20, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.