Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44999631・Bytčická 2/2830, 01106 Žilina・Založené 2009
Obrat 2025
4,08 mil. €
−8,9 %Zisk 2025
189 tis. €
−52 %Aktíva
941 tis. €
−39 %Vlastný kapitál
185 tis. €
−54 %Zadlženosť
76,2 %
+2,5 ppHrubá marža
24,3 %
−4,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,6 %
−4,2 ppZisk / výnosy
ROA
20,1 %
−5,8 ppRentabilita aktív
ROE
102,4 %
+3,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,87
−45 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
244 tis. €
−52 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,5 %
+1,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
381 tis. €
−61 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3,0 mil. € | 3,38 mil. € | 4,43 mil. € | 4,05 mil. € |
| Pridaná hodnota | 622 tis. € | 822 tis. € | 1,26 mil. € | 986 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3,02 mil. € | 3,39 mil. € | 4,48 mil. € | 4,08 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 136 tis. € | 178 tis. € | 398 tis. € | 189 tis. € |
| Daň z príjmov | 37 tis. € | 48 tis. € | 108 tis. € | 55 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 37 tis. € | 48 tis. € | 108 tis. € | 55 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 922 tis. € | 984 tis. € | 1,53 mil. € | 941 tis. € |
| Neobežný majetok | 72 tis. € | 113 tis. € | 158 tis. € | 116 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 72 tis. € | 113 tis. € | 158 tis. € | 116 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 850 tis. € | 870 tis. € | 1,37 mil. € | 821 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 797 tis. € | 782 tis. € | 1,33 mil. € | 631 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 53 tis. € | 88 tis. € | 45 tis. € | 191 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 4 001 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 922 tis. € | 984 tis. € | 1,53 mil. € | 941 tis. € |
| Vlastné imanie | 142 tis. € | 184 tis. € | 403 tis. € | 185 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | −10 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 136 tis. € | 178 tis. € | 398 tis. € | 189 tis. € |
| Záväzky | 780 tis. € | 800 tis. € | 1,13 mil. € | 717 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 76 tis. € | 123 tis. € | 137 tis. € | 45 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 244 tis. € | 295 tis. € | 403 tis. € | 440 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 447 tis. € | 363 tis. € | 556 tis. € | 204 tis. € |
| Rezervy | 13 tis. € | 19 tis. € | 32 tis. € | 28 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 39 tis. € |
Vývoj daňových povinností
32 registrovaných činností
Adresa Hečkova 2425/34, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Martina Rázusa 921/19, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Mikšová 85, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Na Vápenicu 436/22, 01311 Lietavská Lúčka, Slovenská republika
Adresa Hečkova 2425/34, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Martina Rázusa 921/19, 91501 Nové Mesto n/Váhom, Slovenská republika
Adresa Hečkova 2425/34, 01001 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.