Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45001812・Ovocinárska 1638/12, 05401 Levoča・Založené 2009
Obrat 2024
441 tis. €
−6,2 %Zisk 2024
7 589 €
−43 %Aktíva
884 tis. €
+20 %Vlastný kapitál
765 tis. €
+24 %Zadlženosť
13,4 %
−2,8 ppHrubá marža
32,7 %
+10,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,7 %
−1,1 ppZisk / výnosy
ROA
0,9 %
−1,0 ppRentabilita aktív
ROE
1,0 %
−1,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,16
+14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
12 tis. €
−28 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
34,3 %
+17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
346 tis. €
+51 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 307 tis. € | 392 tis. € | 461 tis. € | 433 tis. € |
| Pridaná hodnota | 64 tis. € | 81 tis. € | 105 tis. € | 142 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 345 tis. € | 409 tis. € | 470 tis. € | 441 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 29 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 7 589 € |
| Daň z príjmov | 386 € | 447 € | 2 746 € | 3 967 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 696 tis. € | 768 tis. € | 737 tis. € | 884 tis. € |
| Neobežný majetok | 406 tis. € | 470 tis. € | 455 tis. € | 471 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 406 tis. € | 470 tis. € | 455 tis. € | 471 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 290 tis. € | 298 tis. € | 282 tis. € | 413 tis. € |
| Zásoby | 230 tis. € | 252 tis. € | 260 tis. € | 345 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 57 tis. € | 39 tis. € | 15 tis. € | 64 tis. € |
| Finančné účty | 3 595 € | 6 557 € | 7 285 € | 3 784 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 696 tis. € | 768 tis. € | 737 tis. € | 884 tis. € |
| Vlastné imanie | 592 tis. € | 604 tis. € | 618 tis. € | 765 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 29 tis. € | 58 tis. € | 70 tis. € | 84 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 29 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 7 589 € |
| Záväzky | 104 tis. € | 164 tis. € | 119 tis. € | 119 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 560 € | 22 tis. € | 2 073 € | 2 458 € |
| Krátkodobé záväzky | 36 tis. € | 62 tis. € | 52 tis. € | 67 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 67 tis. € | 45 tis. € | 31 tis. € | 17 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 34 tis. € | 34 tis. € | 32 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Ovocinárska 1638/12, 05401 Levoča, Slovenská republika
Adresa Ovocinárska 1638/12, 05401 Levoča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.