Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45004943・Ul. Gy. Alapyho 1702/6, 94501 Komárno・Založené 2009
Obrat 2025
27 tis. €
−7,1 %Zisk 2025
2 961 €
+63 %Aktíva
578 tis. €
−4,0 %Vlastný kapitál
19 tis. €
+19 %Zadlženosť
96,8 %
−0,6 ppHrubá marža
12,1 %
+4,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,8 %
+4,7 ppZisk / výnosy
ROA
0,5 %
+0,2 ppRentabilita aktív
ROE
15,9 %
+4,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,03
+0,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 301 €
+53 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,3 %
−5,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
17 tis. €
+22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 24 tis. € | 15 tis. € | 29 tis. € | 27 tis. € |
| Pridaná hodnota | −127 € | 569 € | 2 152 € | 3 301 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 24 tis. € | 15 tis. € | 29 tis. € | 27 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −127 € | 551 € | 1 812 € | 2 961 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 18 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 645 tis. € | 630 tis. € | 602 tis. € | 578 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 450 € | 2 450 € | 2 450 € | 2 450 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 450 € | 2 450 € | 2 450 € | 2 450 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 642 tis. € | 627 tis. € | 600 tis. € | 576 tis. € |
| Zásoby | 641 tis. € | 627 tis. € | 599 tis. € | 576 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 478 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 989 € | 619 € | 618 € | 260 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 645 tis. € | 630 tis. € | 602 tis. € | 578 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € | 19 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 6 781 € | 6 654 € | 7 204 € | 9 016 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −127 € | 551 € | 1 812 € | 2 961 € |
| Záväzky | 631 tis. € | 616 tis. € | 587 tis. € | 560 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 631 tis. € | 615 tis. € | 586 tis. € | 559 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 450 € | 450 € | 450 € | 450 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Batthyány utca 41 ., 1039 Budapest 03, Maďarsko
Adresa Hármas út, 15, 4600, Kisvárda, Maďarská republika
Adresa Hármas út 15, 4600 Kisvárda, Maďarsko
Adresa Akácos út, 37, 2400, Dunaújváros, Maďarská republika
Adresa Akácos út, 37, 2400, Dunaújváros, Maďarská republika
Adresa Batthyány utca 41 ., 1039 Budapest 03, Maďarsko
Adresa Hármas út 15, 4600 Kisvárda, Maďarsko
Adresa Marina Towers, Newton Barracks Suite 508, Belize City, Belize
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.