Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45258678・Budovateľská 48, 08001 Prešov・Založené 2009
Obrat 2025
49 tis. €
+13 %Zisk 2025
136 €
+138 %Aktíva
9 198 €
+6,8 %Vlastný kapitál
−22 tis. €
+0,6 %Zadlženosť
335,2 %
−18 ppHrubá marža
39,3 %
−4,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,3 %
+1,1 ppZisk / výnosy
ROA
1,5 %
+5,6 ppRentabilita aktív
ROE
-0,6 %
−2,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,30
+5,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
476 €
+233 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
71,4 %
+71 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−22 tis. €
+0,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 50 tis. € | 40 tis. € | 43 tis. € | 49 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 50 tis. € | 40 tis. € | 43 tis. € | 49 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 209 € | −1 561 € | −358 € | 136 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 8 596 € | 8 613 € | 9 198 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 8 596 € | 8 613 € | 9 198 € |
| Zásoby | 8 422 € | 8 245 € | 8 245 € | 7 328 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 231 € | 231 € | 0 € | 508 € |
| Finančné účty | 2 792 € | 120 € | 368 € | 1 362 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 8 596 € | 8 613 € | 9 198 € |
| Vlastné imanie | −20 tis. € | −21 tis. € | −22 tis. € | −22 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −21 tis. € | −25 tis. € | −26 tis. € | −27 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 209 € | −1 561 € | −358 € | 136 € |
| Záväzky | 31 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 31 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 31 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 31 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Kendice 276, 08201 Kendice, Slovenská republika
Adresa Kendice 276, 08201 Kendice, Slovenská republika
Adresa Čergovská 7003/6, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Prostějovská 68, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Prostějovská 68, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Ruské Pekľany 36, 08242 Bzenov, Slovenská republika
Adresa Kendice 276, 08201 Kendice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.