Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

VVED TECHNIKA, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 45267634M. R. Štefánika 138/7, 017 01 Považská BystricaZaložené 2009

Obrat 2025

729 tis. €

−2,4 %
IČO
45267634
DIČ
2022904730
IČ DPH
SK2022904730, podľa §4, registrácia od piatok 30. októbra 2009
Sídlo
VVED TECHNIKA, s. r. o.M. R. Štefánika 138/7 017 01 Považská Bystrica
Dátum vzniku
streda 28. októbra 2009
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/22224/R

Zisk 2025

5 519 €

−42 %

Aktíva

501 tis. €

+19 %

Vlastný kapitál

122 tis. €

+4,8 %

Zadlženosť

75,7 %

+3,3 pp

Hrubá marža

17,0 %

+3,7 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−42 %
8 979 €−8 285 €−59 tis. €−5 206 €3 064 €124 tis. €41 tis. €−37 tis. €−1 416 €8 454 €9 454 €5 519 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−2,4 %
2,01 mil. €1,62 mil. €1,14 mil. €1,06 mil. €997 tis. €931 tis. €358 tis. €531 tis. €537 tis. €739 tis. €747 tis. €729 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,8 %

−0,5 pp

Zisk / výnosy

ROA

1,1 %

−1,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

4,5 %

−3,6 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,83

+6,5 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

9 359 €

−30 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

41,0 %

+12 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

197 tis. €

+42 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-8,8 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

2,14 mil. €20141,9 mil. €20151,29 mil. €20161,4 mil. €20171,19 mil. €20181,27 mil. €20191,15 mil. €2020582 tis. €2021600 tis. €2022739 tis. €2023747 tis. €2024729 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru537 tis. €739 tis. €747 tis. €729 tis. €
Pridaná hodnota68 tis. €89 tis. €99 tis. €124 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti600 tis. €739 tis. €747 tis. €729 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−1 416 €8 454 €9 454 €5 519 €
Daň z príjmov0 €850 €3 840 €3 840 €
Daň z príjmov splatná0 €850 €3 840 €3 840 €

Aktíva

  • Neobežný majetok68 tis. €
  • Obežný majetok433 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie122 tis. €
  • Záväzky379 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom287 tis. €331 tis. €421 tis. €501 tis. €
Neobežný majetok24 tis. €21 tis. €87 tis. €68 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok24 tis. €21 tis. €86 tis. €67 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €593 €593 €593 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok259 tis. €306 tis. €332 tis. €433 tis. €
Zásoby90 tis. €179 tis. €165 tis. €252 tis. €
Dlhodobé pohľadávky18 tis. €0 €5 188 €5 440 €
Krátkodobé pohľadávky69 tis. €50 tis. €33 tis. €48 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty82 tis. €76 tis. €128 tis. €127 tis. €
Časové rozlíšenie3 632 €3 632 €1 963 €0 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky287 tis. €331 tis. €421 tis. €501 tis. €
Vlastné imanie96 tis. €106 tis. €116 tis. €122 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania500 €500 €500 €500 €
HV minulých rokov92 tis. €92 tis. €101 tis. €111 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−1 416 €8 454 €9 454 €5 519 €
Záväzky191 tis. €225 tis. €304 tis. €379 tis. €
Dlhodobé záväzky4 742 €4 947 €29 tis. €27 tis. €
Krátkodobé záväzky66 tis. €100 tis. €193 tis. €236 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé112 tis. €113 tis. €82 tis. €116 tis. €
Rezervy7 365 €7 500 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

9 822 €9 147 €2 880 €2 880 €4 976 €39 tis. €29 tis. €0 €0 €850 €3 840 €3 840 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu1 440,11 €Áno

Predmet podnikania

30 registrovaných činností

  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachPlatné od štvrtok 17. septembra 2015
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od štvrtok 17. septembra 2015
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáPlatné od štvrtok 17. septembra 2015
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctvePlatné od štvrtok 17. septembra 2015
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od štvrtok 17. septembra 2015
  • Prevádzkovanie športových zariadeníPlatné od štvrtok 17. septembra 2015
  • Prevádzkovanie výdajne stravyPlatné od štvrtok 17. septembra 2015
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuPlatné od štvrtok 17. septembra 2015
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíPlatné od štvrtok 17. septembra 2015
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 17. novembra 2012

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 3
  • Konateľod streda 28. októbra 2009

    Adresa Prečín 142, 01815 Prečín, Slovenská republika

  • Konateľod streda 28. októbra 2009

    Adresa M. R. Štefánika 138/7, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika

  • Konateľstreda 28. októbra 2009 – utorok 28. novembra 2017

    Adresa Domaniža 422, 01816 Domaniža, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 21. decembra 2017

    Adresa M. R. Štefánika 138/7, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 17. septembra 2015

    Adresa Prečín 142, 01815 Prečín, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 17. septembra 2015 – streda 20. decembra 2017

    Adresa M. R. Štefánika 138/7, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 28. októbra 2009 – streda 16. septembra 2015

    Adresa Prečín 142, 01815 Prečín, Slovenská republika

    Podiel51 %Vklad2 550 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 28. októbra 2009 – streda 16. septembra 2015

    Adresa M. R. Štefánika 138/7, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel49 %Vklad2 450 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/22224/R
Hlavná činnosť
Výroba strojov pre poľnohospodárstvo a lesníctvo
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
VVED TECHNIKA, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

VVED TECHNIKA, s. r. o.

M. R. Štefánika 138/7, 017 01 Považská Bystrica

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.