Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45270708・Štúrova 568/1, 08301 Sabinov・Založené 2009
Obrat 2025
3,71 mil. €
+18 %Zisk 2025
209 tis. €
+299 %Aktíva
2,38 mil. €
+8,4 %Vlastný kapitál
1,21 mil. €
+21 %Zadlženosť
49,2 %
−5,3 ppHrubá marža
26,5 %
+1,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,6 %
+4,0 ppZisk / výnosy
ROA
8,8 %
+6,4 ppRentabilita aktív
ROE
17,3 %
+12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,66
+9,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
255 tis. €
+297 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
18,0 %
−0,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
526 tis. €
+42 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
80,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5,18 mil. € | 3,13 mil. € | 3,12 mil. € | 3,69 mil. € |
| Pridaná hodnota | 928 tis. € | 596 tis. € | 783 tis. € | 976 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5,18 mil. € | 3,14 mil. € | 3,13 mil. € | 3,71 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 267 tis. € | 8 722 € | 52 tis. € | 209 tis. € |
| Daň z príjmov | 72 tis. € | 2 943 € | 12 tis. € | 46 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 72 tis. € | 2 943 € | 12 tis. € | 46 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3,26 mil. € | 2,25 mil. € | 2,19 mil. € | 2,38 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,19 mil. € | 1,26 mil. € | 1,1 mil. € | 1,05 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,19 mil. € | 1,26 mil. € | 1,1 mil. € | 1,05 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2,06 mil. € | 987 tis. € | 1,09 mil. € | 1,33 mil. € |
| Zásoby | 662 tis. € | 523 tis. € | 622 tis. € | 700 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1,29 mil. € | 394 tis. € | 364 tis. € | 604 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 111 tis. € | 70 tis. € | 103 tis. € | 22 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 297 € | 1 806 € | 1 939 € | 2 169 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3,26 mil. € | 2,25 mil. € | 2,19 mil. € | 2,38 mil. € |
| Vlastné imanie | 937 tis. € | 946 tis. € | 998 tis. € | 1,21 mil. € |
| Základné imanie | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 440 € | 700 € | 700 € | 700 € |
| HV minulých rokov | 663 tis. € | 929 tis. € | 938 tis. € | 990 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 267 tis. € | 8 722 € | 52 tis. € | 209 tis. € |
| Záväzky | 2,32 mil. € | 1,33 mil. € | 1,19 mil. € | 1,17 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 143 € | 12 € | 75 € | 250 € |
| Krátkodobé záväzky | 1,58 mil. € | 739 tis. € | 720 tis. € | 800 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | −15 tis. € | −15 tis. € | −7 000 € | −7 000 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 747 tis. € | 597 tis. € | 460 tis. € | 357 tis. € |
| Rezervy | 11 tis. € | 13 tis. € | 21 tis. € | 19 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | −30 tis. € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Štúrova 568/1, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Adresa Štúrova 568/1, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Adresa Štúrova 568/1, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Adresa Štúrova 568/1, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Adresa Štúrova 568/1, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.