Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45279357・17. novembra 72, 08001 Prešov・Založené 2009
Obrat 2024
34 tis. €
−52 %Zisk 2024
−2 971 €
−114 %Aktíva
481 tis. €
+13 %Vlastný kapitál
82 tis. €
−3,5 %Zadlženosť
83,1 %
+2,9 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-8,7 %
−38 ppZisk / výnosy
ROA
-0,6 %
−5,5 ppRentabilita aktív
ROE
-3,6 %
−28 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,07
−58 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 631 €
−113 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-12,9 %
−13 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−329 tis. €
−33 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-8,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 145 tis. € | 51 tis. € | 49 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −3 093 € | 13 tis. € | 17 tis. € | −7 605 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 145 tis. € | 58 tis. € | 70 tis. € | 34 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 051 € | 18 tis. € | 21 tis. € | −2 971 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 2 076 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 246 tis. € | 326 tis. € | 426 tis. € | 481 tis. € |
| Neobežný majetok | 48 tis. € | 271 tis. € | 376 tis. € | 456 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 48 tis. € | 271 tis. € | 376 tis. € | 456 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 198 tis. € | 55 tis. € | 50 tis. € | 25 tis. € |
| Zásoby | 112 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 49 tis. € | 32 tis. € | 44 tis. € | 23 tis. € |
| Finančné účty | 36 tis. € | 24 tis. € | 5 837 € | 2 153 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 246 tis. € | 326 tis. € | 426 tis. € | 481 tis. € |
| Vlastné imanie | 46 tis. € | 64 tis. € | 85 tis. € | 82 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 46 tis. € | 41 tis. € | 58 tis. € | 79 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 051 € | 18 tis. € | 21 tis. € | −2 971 € |
| Záväzky | 200 tis. € | 263 tis. € | 341 tis. € | 400 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 11 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 200 tis. € | 263 tis. € | 298 tis. € | 354 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 43 tis. € | 35 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Brezovica 456, 08274 Brezovica, Slovenská republika
Adresa Ruská Voľa 19, 09431 Ruská Voľa, Slovenská republika
Adresa Brezovica 456, 08274 Brezovica, Slovenská republika
Adresa Brezovica 456, 08274 Brezovica, Slovenská republika
Adresa Ruská Voľa 19, 09431 Ruská Voľa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.