Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45281513・Špitálska 53, 811 01 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2024
18 tis. €
−0,4 %Zisk 2024
−4 834 €
−96 %Aktíva
285 tis. €
−48 %Vlastný kapitál
181 tis. €
−2,6 %Zadlženosť
36,6 %
−29 ppHrubá marža
22,3 %
−13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-26,5 %
−13 ppZisk / výnosy
ROA
-1,7 %
−1,2 ppRentabilita aktív
ROE
-2,7 %
−1,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,08
−89 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 494 €
−82 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-7,6 %
−7,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−95 tis. €
+3,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-27,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 619 € | 2 844 € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| Pridaná hodnota | −6 704 € | −3 997 € | 5 508 € | 3 487 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 229 € | 5 454 € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −15 tis. € | −12 tis. € | −2 464 € | −4 834 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 561 tis. € | 551 tis. € | 546 tis. € | 285 tis. € |
| Neobežný majetok | 302 tis. € | 293 tis. € | 285 tis. € | 276 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 302 tis. € | 293 tis. € | 285 tis. € | 276 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 259 tis. € | 257 tis. € | 262 tis. € | 8 672 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 255 € | 1 527 € | 2 627 € | 1 541 € |
| Finančné účty | 256 tis. € | 256 tis. € | 259 tis. € | 7 131 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 561 tis. € | 551 tis. € | 546 tis. € | 285 tis. € |
| Vlastné imanie | 200 tis. € | 188 tis. € | 185 tis. € | 181 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 9 022 € | −5 617 € | −18 tis. € | −20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −15 tis. € | −12 tis. € | −2 464 € | −4 834 € |
| Záväzky | 361 tis. € | 363 tis. € | 361 tis. € | 104 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 361 tis. € | 363 tis. € | 361 tis. € | 104 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Hrabovská Dolina 5323/2, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Litovský 13/12, byt 631, 117593 Moskva, Ruská federácia
Adresa Hrabovská Dolina 5323/2, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Litovský 13/12, byt 631, 117593 Moskva, Ruská federácia
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.