Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45299722・Podhorie 278, 90611 Prietrž・Založené 2009
Obrat 2025
9 822 €
−16 %Zisk 2025
−9 806 €
−16 %Aktíva
34 tis. €
+169 %Vlastný kapitál
−107 tis. €
−10 %Zadlženosť
415,6 %
−454 ppHrubá marža
-74,8 %
+75 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-99,8 %
−27 ppZisk / výnosy
ROA
-28,9 %
+38 ppRentabilita aktív
ROE
9,2 %
+0,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,05
−56 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−9 466 €
−12 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,6 %
−3,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−134 tis. €
−37 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 401 € | 9 562 € | 6 882 € | 9 822 € |
| Pridaná hodnota | −8 716 € | −6 061 € | −10 tis. € | −7 347 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 527 € | 9 747 € | 12 tis. € | 9 822 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −10 tis. € | −15 tis. € | −8 473 € | −9 806 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € | 34 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 457 € | −3 724 € | 1 092 € | 27 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 457 € | −3 724 € | 1 092 € | 27 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € | 6 542 € |
| Zásoby | 1 569 € | 3 210 € | 1 210 € | −290 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 463 € | 1 354 € | 3 591 € | 2 041 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 11 tis. € | 6 682 € | 4 791 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € | 34 tis. € |
| Vlastné imanie | −74 tis. € | −88 tis. € | −97 tis. € | −107 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −69 tis. € | −79 tis. € | −94 tis. € | −102 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −10 tis. € | −15 tis. € | −8 473 € | −9 806 € |
| Záväzky | 90 tis. € | 100 tis. € | 109 tis. € | 141 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 10 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 90 tis. € | 100 tis. € | 109 tis. € | 141 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 100 € | 100 € | 100 € | 100 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Sedlárska 363/8, 81101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sedlárska 8, 81101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hany Meličkovej 2981/9, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Podhorie 278, 90611 Prietrž, Slovenská republika
Adresa Podhorie 278, 90601 Prietrž, Slovenská republika
Adresa Sedlárska 363/8, 81101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sedlárska 363/8, 81101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sedlárska 8, 81101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.