Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45302791・ul. Československých tankistov 9, 84106 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2025
653 tis. €
−11 %Zisk 2025
−40 tis. €
−377 %Aktíva
2,02 mil. €
−7,9 %Vlastný kapitál
495 tis. €
−7,6 %Zadlženosť
75,5 %
−0,1 ppHrubá marža
0,6 %
−13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6,2 %
−8,2 ppZisk / výnosy
ROA
-2,0 %
−2,7 ppRentabilita aktív
ROE
-8,2 %
−11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,42
+0,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−37 tis. €
−298 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-10,5 %
−31 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
504 tis. €
−17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,53 mil. € | 1,35 mil. € | 730 tis. € | 592 tis. € |
| Pridaná hodnota | 128 tis. € | 69 tis. € | 96 tis. € | 3 356 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,56 mil. € | 1,36 mil. € | 730 tis. € | 653 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 68 tis. € | −5 841 € | 15 tis. € | −40 tis. € |
| Daň z príjmov | 18 tis. € | 4 969 € | 3 873 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 18 tis. € | 4 969 € | 3 873 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,78 mil. € | 1,68 mil. € | 2,19 mil. € | 2,02 mil. € |
| Neobežný majetok | 1,13 mil. € | 138 tis. € | 92 tis. € | 303 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1,13 mil. € | 138 tis. € | 92 tis. € | 303 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 651 tis. € | 1,54 mil. € | 2,1 mil. € | 1,71 mil. € |
| Zásoby | 453 tis. € | 1,27 mil. € | 1,05 mil. € | 675 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 614 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 128 tis. € | 232 tis. € | 821 tis. € | 333 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 71 tis. € | 42 tis. € | 223 tis. € | 89 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 533 € | 1 893 € | 2 168 € | 3 012 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,78 mil. € | 1,68 mil. € | 2,19 mil. € | 2,02 mil. € |
| Vlastné imanie | 527 tis. € | 521 tis. € | 535 tis. € | 495 tis. € |
| Základné imanie | 5 100 € | 5 100 € | 5 100 € | 5 100 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 510 € | 510 € | 510 € | 510 € |
| HV minulých rokov | 255 tis. € | 323 tis. € | 317 tis. € | 332 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 68 tis. € | −5 841 € | 15 tis. € | −40 tis. € |
| Záväzky | 1,26 mil. € | 1,16 mil. € | 1,66 mil. € | 1,52 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 922 tis. € | 876 tis. € | 1,49 mil. € | 1,21 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 335 tis. € | 287 tis. € | 168 tis. € | 315 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa ul. Československých tankistov 7039/9, 84106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa ul. Československých tankistov 7039/9, 84106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa ul. Československých tankistov 7039/9, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Adresa ul. Československých tankistov 7039/9, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Adresa ul. Československých tankistov 7039/9, 84106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa ul. Československých tankistov 7039/9, 84106 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
H - Properties s. r. o.
ul. Československých tankistov 9, 84106 Bratislava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.