Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45304963・Myslavská 79, 04016 Košice・Založené 2009
Obrat 2025
3,67 mil. €
−5,2 %Zisk 2025
368 tis. €
+7,8 %Aktíva
1,9 mil. €
+28 %Vlastný kapitál
643 tis. €
−2,8 %Zadlženosť
66,1 %
+11 ppHrubá marža
17,4 %
+2,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,0 %
+1,2 ppZisk / výnosy
ROA
19,4 %
−3,6 ppRentabilita aktív
ROE
57,3 %
+5,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,47
−16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
471 tis. €
+8,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,9 %
+0,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
588 tis. €
−3,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
39,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,67 mil. € | 3,2 mil. € | 3,87 mil. € | 3,67 mil. € |
| Pridaná hodnota | 252 tis. € | 414 tis. € | 597 tis. € | 640 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,67 mil. € | 3,2 mil. € | 3,87 mil. € | 3,67 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 101 tis. € | 190 tis. € | 341 tis. € | 368 tis. € |
| Daň z príjmov | 29 tis. € | 53 tis. € | 93 tis. € | 103 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,06 mil. € | 1,34 mil. € | 1,49 mil. € | 1,9 mil. € |
| Neobežný majetok | 15 tis. € | 17 tis. € | 51 tis. € | 57 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 15 tis. € | 17 tis. € | 51 tis. € | 57 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,05 mil. € | 1,33 mil. € | 1,44 mil. € | 1,84 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 142 tis. € | 184 tis. € | 193 tis. € | 66 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 818 tis. € | 541 tis. € | 930 tis. € | 1,13 mil. € |
| Finančné účty | 90 tis. € | 602 tis. € | 312 tis. € | 643 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,06 mil. € | 1,34 mil. € | 1,49 mil. € | 1,9 mil. € |
| Vlastné imanie | 531 tis. € | 720 tis. € | 662 tis. € | 643 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 424 tis. € | 525 tis. € | 315 tis. € | 269 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 101 tis. € | 190 tis. € | 341 tis. € | 368 tis. € |
| Záväzky | 534 tis. € | 623 tis. € | 825 tis. € | 1,26 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 081 € | 1 489 € | 1 797 € | 2 140 € |
| Krátkodobé záväzky | 517 tis. € | 618 tis. € | 823 tis. € | 1,25 mil. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 16 tis. € | 3 366 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa J. Gejdoša 791/25, 05938 Štrba, Slovenská republika
Adresa Myslavská 79, 04016 Košice, Slovenská republika
Adresa B. Němcovej 381/4, 92700 Šaľa, Slovenská republika
Adresa J. Gejdoša 791/25, 05938 Štrba, Slovenská republika
Adresa Mierové námestie 940/1, 92401 Galanta, Slovenská republika
Adresa Myslavská 79, 04016 Košice, Slovenská republika
Adresa Mierové námestie 940/1, 92401 Galanta, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.