Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45305331・Ulica Svornosti 11 514, 82106 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2025
3,8 mil. €
+6,5 %Zisk 2025
52 tis. €
−45 %Aktíva
2,1 mil. €
+11 %Vlastný kapitál
648 tis. €
+8,8 %Zadlženosť
69,0 %
+0,7 ppHrubá marža
12,3 %
+0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,4 %
−1,3 ppZisk / výnosy
ROA
2,5 %
−2,6 ppRentabilita aktív
ROE
8,1 %
−8,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,34
+12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
69 tis. €
−45 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,6 %
+0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
471 tis. €
+93 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
15,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3,77 mil. € | 3,21 mil. € | 3,56 mil. € | 3,79 mil. € |
| Pridaná hodnota | 277 tis. € | 316 tis. € | 429 tis. € | 467 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3,77 mil. € | 3,26 mil. € | 3,57 mil. € | 3,8 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 96 tis. € | 90 tis. € | 96 tis. € | 52 tis. € |
| Daň z príjmov | 28 tis. € | 28 tis. € | 29 tis. € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | — | 28 tis. € | 29 tis. € | 16 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,26 mil. € | 1,37 mil. € | 1,89 mil. € | 2,1 mil. € |
| Neobežný majetok | 245 tis. € | 245 tis. € | 424 tis. € | 237 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 245 tis. € | 245 tis. € | 424 tis. € | 237 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,02 mil. € | 1,11 mil. € | 1,46 mil. € | 1,86 mil. € |
| Zásoby | 573 tis. € | 774 tis. € | 1,02 mil. € | 1,54 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 4 600 € | 6 985 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 283 tis. € | 449 tis. € | 600 tis. € | 365 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 164 tis. € | −112 tis. € | −166 tis. € | −51 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | 15 tis. € | 4 912 € | 4 202 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,26 mil. € | 1,37 mil. € | 1,89 mil. € | 2,1 mil. € |
| Vlastné imanie | 410 tis. € | 500 tis. € | 595 tis. € | 648 tis. € |
| Základné imanie | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | 1 000 € | 1 000 € | 1 000 € |
| HV minulých rokov | 302 tis. € | 399 tis. € | 489 tis. € | 584 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 96 tis. € | 90 tis. € | 96 tis. € | 52 tis. € |
| Záväzky | 855 tis. € | 871 tis. € | 1,29 mil. € | 1,45 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 32 tis. € | 50 tis. € | 76 tis. € | 62 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 591 tis. € | 821 tis. € | 1,21 mil. € | 1,39 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 233 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | 0 € | 1 672 € | 1 893 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Egres utca 9, 9200 Mosonmagyaróvár, Maďarsko
Adresa Egres utca, 9, 9200, Mosonmagyaróvár, Maďarská republika
Adresa Egres utca 11, 9200 Mosonmagyaróvár, Maďarsko
Adresa Egres utca 9, 9200 Mosonmagyaróvár, Maďarsko
Adresa Egres utca, 9, 9200, Mosonmagyaróvár, Maďarská republika
Adresa Egres utca, 9, 9200, Mosonmagyaróvár, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
WINKLER STAVEBNINY, s. r. o.
Ulica Svornosti 11 514, 82106 Bratislava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.