Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45305854・Rybné nám. 1, 81102 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2025
25 tis. €
Zisk 2025
18 tis. €
+1 008 %Aktíva
22 tis. €
+140 %Vlastný kapitál
21 tis. €
+622 %Zadlženosť
5,1 %
−63 ppHrubá marža
81,5 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
73,2 %
Zisk / výnosy
ROA
81,7 %
+103 ppRentabilita aktív
ROE
86,1 %
+155 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
19,67
+1 245 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
19 tis. €
+1 260 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
5,7 %
+26 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
21 tis. €
+621 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-12,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 25 tis. € |
| Pridaná hodnota | −351 € | −169 € | −774 € | 20 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 13 € | 36 € | 0 € | 25 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −446 € | −311 € | −1 993 € | 18 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 1 084 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 028 € | 9 292 € | 9 214 € | 22 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 028 € | 9 292 € | 9 214 € | 22 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 3 000 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 15 € |
| Finančné účty | 9 028 € | 9 292 € | 9 214 € | 19 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 028 € | 9 292 € | 9 214 € | 22 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 214 € | 4 902 € | 2 910 € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 160 € | −287 € | −597 € | −2 590 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −446 € | −311 € | −1 993 € | 18 tis. € |
| Záväzky | 3 814 € | 4 390 € | 6 304 € | 1 132 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 3 € | 7 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 814 € | 4 390 € | 6 301 € | 1 125 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Sv. Cyrila a Metoda 839/6, 90029 Nová Dedinka, Slovenská republika
Adresa Námestie Hraničiarov 35, 85103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Sv. Cyrila a Metoda 839/6, 90029 Nová Dedinka, Slovenská republika
Adresa Námestie Hraničiarov 35, 85103 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.