Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45311439・Vlárska 291/11, 914 41 Nemšová・Založené 2009
Obrat 2024
575 tis. €
+8,4 %Zisk 2024
63 tis. €
+120 %Aktíva
73 tis. €
+63 %Vlastný kapitál
−34 tis. €
+64 %Zadlženosť
145,9 %
−164 ppHrubá marža
21,5 %
+5,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,0 %
+5,6 ppZisk / výnosy
ROA
86,2 %
+23 ppRentabilita aktív
ROE
-188,0 %
−158 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,57
+298 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
71 tis. €
+146 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,6 %
+10 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−39 tis. €
+57 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 286 tis. € | 392 tis. € | 530 tis. € | 575 tis. € |
| Pridaná hodnota | −10 tis. € | −46 tis. € | 84 tis. € | 123 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 365 tis. € | 406 tis. € | 530 tis. € | 575 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 162 € | −149 tis. € | 29 tis. € | 63 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 330 € | 8 296 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 181 tis. € | 65 tis. € | 45 tis. € | 73 tis. € |
| Neobežný majetok | 52 tis. € | 40 tis. € | 30 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 52 tis. € | 40 tis. € | 30 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 128 tis. € | 25 tis. € | 15 tis. € | 53 tis. € |
| Zásoby | 9 030 € | 13 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 116 tis. € | 12 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € |
| Finančné účty | 3 612 € | 614 € | 810 € | 42 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 181 tis. € | 65 tis. € | 45 tis. € | 73 tis. € |
| Vlastné imanie | 26 tis. € | −123 tis. € | −94 tis. € | −34 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −207 tis. € | −207 tis. € | −356 tis. € | −330 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 162 € | −149 tis. € | 29 tis. € | 63 tis. € |
| Záväzky | 155 tis. € | 188 tis. € | 139 tis. € | 107 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 62 tis. € | 52 tis. € | 31 tis. € | 14 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 76 tis. € | 129 tis. € | 107 tis. € | 92 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 17 tis. € | 6 148 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 993 € | 1 011 € | 939 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Vlárska 291/11, 91441 Nemšová, Slovenská republika
Adresa Hovorany 732, 9692 Hovorany, Česká republika
Adresa Vlárska 291/11, 91441 Nemšová, Slovenská republika
Adresa Hovorany 732, 9692 Hovorany, Česká republika
Adresa Mládežnícka 25, 91141 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Hovorany 732, 9692 Hovorany, Česká republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.