Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45312141・Svätoplukova II 18892/2 A, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2009
Obrat 2025
67 €
+109 %Zisk 2025
−1 283 €
+31 %Aktíva
5 308 €
−10 %Vlastný kapitál
−375 tis. €
−0,3 %Zadlženosť
7 172,1 %
+753 ppHrubá marža
-3 712,5 %
−1 094 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1 914,9 %
+3 898 ppZisk / výnosy
ROA
-24,2 %
+7,2 ppRentabilita aktív
ROE
0,3 %
−0,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,01
−10 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−943 €
+38 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-36,1 %
−14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−375 tis. €
−0,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-63,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 60 € | 30 € | 32 € | 8 € |
| Pridaná hodnota | 27 € | −4 537 € | −838 € | −297 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 60 € | 30 € | 32 € | 67 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −667 € | −5 225 € | −1 860 € | −1 283 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 6 842 € | 5 920 € | 5 308 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 6 842 € | 5 920 € | 5 308 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 320 € | 261 € | 192 € | 47 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 6 581 € | 5 728 € | 5 261 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 6 842 € | 5 920 € | 5 308 € |
| Vlastné imanie | −367 tis. € | −372 tis. € | −374 tis. € | −375 tis. € |
| Základné imanie | 7 500 € | 7 500 € | 7 500 € | 7 500 € |
| HV minulých rokov | −375 tis. € | −375 tis. € | −380 tis. € | −382 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −667 € | −5 225 € | −1 860 € | −1 283 € |
| Záväzky | 378 tis. € | 379 tis. € | 380 tis. € | 381 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 320 € | 320 € | 320 € | 320 € |
| Krátkodobé záväzky | 378 tis. € | 379 tis. € | 380 tis. € | 380 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Botanická 8272/57, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa G. Bethlena 4834/21, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Pod hájom 151/1362, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova II. 18892/2 A, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Turčianska 16, 82109 Bratislava-Ružinov, Slovenská republika
Adresa Továrenská 56, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Pod hájom 151/1362, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Továrenská 56, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Klimkovičova 1, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Multi Media House, s.r.o.
Svätoplukova II 18892/2 A, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.