Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45320420・Podhorská 621/51, 987 01 Poltár・Založené 2009
Obrat 2018
1,19 mil. €
+172 %Zisk 2018
16 tis. €
−19 %Aktíva
296 tis. €
+215 %Vlastný kapitál
98 tis. €
+19 %Zadlženosť
67,0 %
−65 ppHrubá marža
2,0 %
−3,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,3 %
−3,1 ppZisk / výnosy
ROA
5,3 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
16,0 %
−7,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,59
+1 297 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
16 tis. €
−22 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
1,4 %
−3,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
244 tis. €
+35 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
110,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 121 tis. € | 242 tis. € | 439 tis. € | 1,19 mil. € |
| Pridaná hodnota | 15 tis. € | 39 tis. € | 26 tis. € | 23 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 121 tis. € | 261 tis. € | 439 tis. € | 1,19 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 14 tis. € | 38 tis. € | 19 tis. € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov | 960 € | 960 € | 960 € | 215 € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 48 tis. € | 137 tis. € | −258 tis. € | 296 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 652 € | 5 652 € | 33 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 27 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 5 652 € | 5 652 € | 5 652 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 43 tis. € | 131 tis. € | −290 tis. € | 277 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 39 tis. € | 121 tis. € | −297 tis. € | 267 tis. € |
| Finančné účty | 3 461 € | 9 751 € | 6 956 € | 9 334 € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 48 tis. € | 137 tis. € | −258 tis. € | 296 tis. € |
| Vlastné imanie | 45 tis. € | 63 tis. € | 82 tis. € | 98 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 6 147 € | 20 tis. € | 58 tis. € | 77 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 14 tis. € | 38 tis. € | 19 tis. € | 16 tis. € |
| Záväzky | 3 166 € | 74 tis. € | −339 tis. € | 198 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 166 € | 1 770 € | −472 tis. € | 32 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 72 tis. € | 112 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 20 tis. € | 166 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Podhorská 621/51, 98701 Poltár, Slovenská republika
Adresa Podhorská 621/51, 98701 Poltár, Slovenská republika
Adresa Petöfi Sándor út. 164, 2424 Elöszállás, Maďarsko
Adresa Petöfi Sándor út., 164, 2424, Elöszállás, Maďarsko
Adresa Fö út., 111, 6087, Dunavecse, Maďarská republika
Adresa Námestie SNP 74/28, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Podhorská 621/51, 98701 Poltár, Slovenská republika
Adresa Podhorská 621/51, 98701 Poltár, Slovenská republika
Adresa Petöfi Sándor út., 164, 2424, Elöszállás, Maďarsko
Adresa Petöfi Sándor út., 164, 2424, Elöszállás, Maďarsko
Adresa Fö út., 111, 6087, Dunavecse, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.