Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45320632・Víťazná 2, 83106 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2025
517 tis. €
−6,5 %Zisk 2025
19 tis. €
−15 %Aktíva
1,4 mil. €
+8,9 %Vlastný kapitál
228 tis. €
+8,9 %Zadlženosť
83,7 %
Hrubá marža
26,2 %
−8,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,6 %
−0,4 ppZisk / výnosy
ROA
1,3 %
−0,4 ppRentabilita aktív
ROE
8,2 %
−2,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,01
+1,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
24 tis. €
−15 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 959 €
+5 254 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 378 tis. € | 459 tis. € | 553 tis. € | 517 tis. € |
| Pridaná hodnota | 94 tis. € | 129 tis. € | 193 tis. € | 135 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 378 tis. € | 462 tis. € | 553 tis. € | 517 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 293 € | 7 931 € | 22 tis. € | 19 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 205 € | 2 111 € | 5 884 € | 4 955 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 810 tis. € | 1,09 mil. € | 1,28 mil. € | 1,4 mil. € |
| Neobežný majetok | 438 tis. € | 600 tis. € | 558 tis. € | 527 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 429 tis. € | 592 tis. € | 549 tis. € | 518 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 8 538 € | 8 538 € | 8 538 € | 8 538 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 372 tis. € | 491 tis. € | 727 tis. € | 873 tis. € |
| Zásoby | 52 tis. € | 4 203 € | 0 € | 861 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 89 tis. € | 185 tis. € | 339 tis. € | 281 tis. € |
| Finančné účty | 231 tis. € | 302 tis. € | 388 tis. € | 591 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 810 tis. € | 1,09 mil. € | 1,28 mil. € | 1,4 mil. € |
| Vlastné imanie | 180 tis. € | 188 tis. € | 210 tis. € | 228 tis. € |
| Základné imanie | 100 tis. € | 100 tis. € | 100 tis. € | 100 tis. € |
| HV minulých rokov | 61 tis. € | 70 tis. € | 78 tis. € | 100 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 293 € | 7 931 € | 22 tis. € | 19 tis. € |
| Záväzky | 630 tis. € | 904 tis. € | 1,07 mil. € | 1,17 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 212 tis. € | 212 tis. € | 212 tis. € | 212 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 418 tis. € | 515 tis. € | 726 tis. € | 863 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 20 tis. € | 177 tis. € | 137 tis. € | 97 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Víťazná 2/6881, 83106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Víťazná 2/6881, 83106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Víťazná 2/6881, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Víťazná 2/6881, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Víťazná 2/6881, 83106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Víťazná 2/6881, 83106 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.