Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45323984・Kátovská 1144/25, 90851 Holíč・Založené 2009
Obrat 2025
13 tis. €
−71 %Zisk 2025
−24 tis. €
+5,4 %Aktíva
334 tis. €
−37 %Vlastný kapitál
242 tis. €
−38 %Zadlženosť
27,7 %
+1,9 ppHrubá marža
57,7 %
+34 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-183,8 %
−128 ppZisk / výnosy
ROA
-7,3 %
−2,4 ppRentabilita aktív
ROE
-10,1 %
−3,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,59
−95 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−24 tis. €
+5,5 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,4 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
27 tis. €
−86 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
35,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 25 tis. € | 25 tis. € | 26 tis. € | 10 tis. € |
| Pridaná hodnota | 16 tis. € | 7 953 € | 6 198 € | 5 890 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 25 tis. € | 155 tis. € | 46 tis. € | 13 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −18 tis. € | −1 874 € | −26 tis. € | −24 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 568 tis. € | 448 tis. € | 527 tis. € | 334 tis. € |
| Neobežný majetok | 351 tis. € | 261 tis. € | 328 tis. € | 302 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 351 tis. € | 261 tis. € | 328 tis. € | 302 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 217 tis. € | 188 tis. € | 199 tis. € | 32 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 109 tis. € | 89 tis. € | 89 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 1 998 € | 831 € | 7 766 € |
| Finančné účty | 96 tis. € | 97 tis. € | 110 tis. € | 24 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 568 tis. € | 448 tis. € | 527 tis. € | 334 tis. € |
| Vlastné imanie | 509 tis. € | 430 tis. € | 391 tis. € | 242 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 56 tis. € | 37 tis. € | 36 tis. € | 9 865 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −18 tis. € | −1 874 € | −26 tis. € | −24 tis. € |
| Záväzky | 60 tis. € | 18 tis. € | 136 tis. € | 93 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 16 tis. € | 71 tis. € | 34 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 60 tis. € | 1 927 € | 1 374 € | 4 816 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 64 tis. € | 54 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Radimov 23, 90847 Radimov, Slovenská republika
Adresa Obrancov mieru 1307/19, 90901 Skalica, Slovenská republika
Adresa Radimov 23, 90847 Radimov, Slovenská republika
Adresa Radimov 23, 90847 Radimov, Slovenská republika
Adresa Horní česká 234/8, 66902 Znojmo, Česká republika
Adresa Radimov 23, 90847 Radimov, Slovenská republika
Adresa Radimov 23, 90847 Radimov, Slovenská republika
Adresa Radimov 23, 90847 Radimov, Slovenská republika
Adresa Radimov 23, 90847 Radimov, Slovenská republika
Adresa Radimov 23, 90847 Radimov, Slovenská republika
Adresa Horní česká 234/8, 66902 Znojmo, Česká republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.