Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45324280・Horná Streda 317, 91624 Horná Streda・Založené 2009
Obrat 2025
250 tis. €
−6,9 %Zisk 2025
3 215 €
−76 %Aktíva
175 tis. €
+4,2 %Vlastný kapitál
−22 tis. €
+13 %Zadlženosť
112,4 %
−2,8 ppHrubá marža
4,2 %
−4,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,3 %
−3,8 ppZisk / výnosy
ROA
1,8 %
−6,2 ppRentabilita aktív
ROE
-14,4 %
+39 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,31
+4,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 175 €
−73 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,0 %
+11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
27 tis. €
+26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 351 tis. € | 295 tis. € | 268 tis. € | 250 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 27 tis. € | 24 tis. € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 352 tis. € | 295 tis. € | 268 tis. € | 250 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 482 € | 23 tis. € | 14 tis. € | 3 215 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 1 920 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 156 tis. € | 134 tis. € | 168 tis. € | 175 tis. € |
| Neobežný majetok | 64 tis. € | 62 tis. € | 61 tis. € | 59 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 64 tis. € | 62 tis. € | 61 tis. € | 59 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 92 tis. € | 71 tis. € | 107 tis. € | 116 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 88 tis. € | 58 tis. € | 56 tis. € | 55 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 011 € | 13 tis. € | 52 tis. € | 61 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 21 € | 34 € | 217 € | 46 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 156 tis. € | 134 tis. € | 168 tis. € | 175 tis. € |
| Vlastné imanie | −110 tis. € | −87 tis. € | −26 tis. € | −22 tis. € |
| Základné imanie | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 2 000 € | 2 000 € | 2 000 € | 2 000 € |
| HV minulých rokov | −142 tis. € | −132 tis. € | −61 tis. € | −48 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 482 € | 23 tis. € | 14 tis. € | 3 215 € |
| Záväzky | 266 tis. € | 221 tis. € | 194 tis. € | 197 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 108 tis. € | 108 tis. € | 108 tis. € | 108 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 158 tis. € | 113 tis. € | 86 tis. € | 89 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 25 € | 0 € | 0 € | 594 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Horná Streda 317, 91624 Horná Streda, Slovenská republika
Adresa Horná Streda 317, 91624 Horná Streda, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
REHÁK TRANSPORT SLOVAKIA s.r.o.
Horná Streda 317, 91624 Horná Streda
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.