Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45327807・Kolískova 6, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves・Založené 2010
Obrat 2025
131 tis. €
−6,9 %Zisk 2025
−13 tis. €
−375 %Aktíva
7 692 €
−36 %Vlastný kapitál
−201 tis. €
−6,7 %Zadlženosť
2 241,5 %
+1 024 ppHrubá marža
14,4 %
+6,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-9,7 %
−13 ppZisk / výnosy
ROA
-164,3 %
−203 ppRentabilita aktív
ROE
6,3 %
+8,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,02
−54 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−12 tis. €
−310 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-8,2 %
−26 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−168 tis. €
−21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 60 tis. € | 95 tis. € | 120 tis. € | 113 tis. € |
| Pridaná hodnota | −11 tis. € | 8 716 € | 9 791 € | 16 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 79 tis. € | 113 tis. € | 140 tis. € | 131 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 985 € | 1 230 € | 4 595 € | −13 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 338 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 338 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 8 752 € | 12 tis. € | 7 692 € |
| Neobežný majetok | 5 297 € | 342 € | 3 960 € | 3 132 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 297 € | 342 € | 3 960 € | 3 132 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 571 € | 8 194 € | 7 777 € | 4 256 € |
| Zásoby | 5 729 € | 2 903 € | 1 648 € | 1 730 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 € | 2 290 € | 183 € | 11 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 836 € | 3 001 € | 5 946 € | 2 515 € |
| Časové rozlíšenie | 188 € | 216 € | 274 € | 304 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 8 752 € | 12 tis. € | 7 692 € |
| Vlastné imanie | −194 tis. € | −193 tis. € | −188 tis. € | −201 tis. € |
| Základné imanie | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −194 tis. € | −201 tis. € | −200 tis. € | −195 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 985 € | 1 230 € | 4 595 € | −13 tis. € |
| Záväzky | 116 tis. € | 130 tis. € | 146 tis. € | 172 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 3 767 € | 931 € | 513 € | 657 € |
| Krátkodobé záväzky | 112 tis. € | 129 tis. € | 146 tis. € | 172 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 90 tis. € | 72 tis. € | 54 tis. € | 36 tis. € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Agátová ulica 839/5, 90062 Kostolište, Slovenská republika
Adresa Šarišské Lužianky 28, 08232 Svinia, Slovenská republika
Adresa Wolkrova 3, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Macharova 11, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ševčenkova 1, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Agátová ulica 839/5, 90062 Kostolište, Slovenská republika
Adresa Šarišské Lužianky 28, 08232 Svinia, Slovenská republika
Adresa Macharova 11, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Wolkrova 3, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Macharova 11, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ševčenkova 1, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
DAR, s. r. o.
Kolískova 6, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.