Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45332673・Budovateľská 1409/39, 94501 Komárno・Založené 2010
Obrat 2024
35 tis. €
+74 %Zisk 2024
240 €
+74 %Aktíva
313 tis. €
−0,1 %Vlastný kapitál
101 tis. €
+0,2 %Zadlženosť
67,6 %
−0,1 ppHrubá marža
65,5 %
+62 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,7 %
Zisk / výnosy
ROA
0,1 %
Rentabilita aktív
ROE
0,2 %
+0,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,15
+398 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
672 €
+373 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
64,3 %
+61 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−181 tis. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 12 tis. € | 0 € | 3 600 € | 14 tis. € |
| Pridaná hodnota | −59 tis. € | −3 393 € | 109 € | 9 230 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 18 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 35 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 37 tis. € | 1 157 € | 138 € | 240 € |
| Daň z príjmov | 10 tis. € | 494 € | 4 € | 432 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 260 tis. € | 231 tis. € | 314 tis. € | 313 tis. € |
| Neobežný majetok | 225 tis. € | 211 tis. € | 308 tis. € | 282 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 225 tis. € | 211 tis. € | 308 tis. € | 282 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 35 tis. € | 20 tis. € | 6 283 € | 31 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 473 € | 11 tis. € | 526 € | 21 tis. € |
| Finančné účty | 30 tis. € | 9 599 € | 5 757 € | 10 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 260 tis. € | 231 tis. € | 314 tis. € | 313 tis. € |
| Vlastné imanie | 100 tis. € | 101 tis. € | 101 tis. € | 101 tis. € |
| Základné imanie | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| HV minulých rokov | 52 tis. € | 89 tis. € | 90 tis. € | 90 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 37 tis. € | 1 157 € | 138 € | 240 € |
| Záväzky | 160 tis. € | 130 tis. € | 213 tis. € | 212 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 160 tis. € | 130 tis. € | 213 tis. € | 212 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Budovateľská 1409/39, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 1409/39, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Petőfi u., 7, 7668, Keszü, Maďarská republika
Adresa Budovateľská 1409/39, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 1409/39, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 1409/39, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Budovateľská 1409/39, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Petőfi u., 7, 7668, Keszü, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.