Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45333734・Odborárska 30/A, 91501 Nové Mesto nad Váhom・Založené 2009
Obrat 2025
125 tis. €
−43 %Zisk 2025
3 687 €
−0,6 %Aktíva
287 tis. €
−3,6 %Vlastný kapitál
161 tis. €
+2,3 %Zadlženosť
43,8 %
−3,3 ppHrubá marža
45,0 %
+9,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,0 %
+1,3 ppZisk / výnosy
ROA
1,3 %
Rentabilita aktív
ROE
2,3 %
−0,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,56
+18 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 667 €
−0,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
125 tis. €
+50 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 294 tis. € | 247 tis. € | 220 tis. € | 125 tis. € |
| Pridaná hodnota | 82 tis. € | 91 tis. € | 78 tis. € | 56 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 299 tis. € | 247 tis. € | 220 tis. € | 125 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −871 € | 1 044 € | 3 710 € | 3 687 € |
| Daň z príjmov | 1 483 € | 162 € | 986 € | 980 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 483 € | 162 € | 986 € | 980 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 344 tis. € | 326 tis. € | 297 tis. € | 287 tis. € |
| Neobežný majetok | 203 tis. € | 186 tis. € | 172 tis. € | 112 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 203 tis. € | 186 tis. € | 172 tis. € | 112 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 142 tis. € | 140 tis. € | 125 tis. € | 174 tis. € |
| Zásoby | 109 tis. € | 70 tis. € | 64 tis. € | 92 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 13 tis. € | 46 tis. € | 21 tis. € | 70 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 20 tis. € | 23 tis. € | 40 tis. € | 12 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 344 tis. € | 326 tis. € | 297 tis. € | 287 tis. € |
| Vlastné imanie | 140 tis. € | 154 tis. € | 157 tis. € | 161 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 6 485 € | 6 485 € | 6 537 € | 6 723 € |
| HV minulých rokov | 102 tis. € | 101 tis. € | 102 tis. € | 105 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −871 € | 1 044 € | 3 710 € | 3 687 € |
| Záväzky | 204 tis. € | 172 tis. € | 140 tis. € | 125 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 186 € | 2 732 € | 2 469 € | 2 157 € |
| Krátkodobé záväzky | 51 tis. € | 54 tis. € | 41 tis. € | 49 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 149 tis. € | 109 tis. € | 92 tis. € | 74 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 6 584 € | 4 293 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Odborárska ulica 2520/30A, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Vinohradnícka 16, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Odborárska ulica 2520/30A, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Vinohradnícka 16, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.