Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45336415・Ivánska cesta 16604/30/B, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2010
Obrat 2025
1,27 mil. €
−58 %Zisk 2025
−73 tis. €
−8 550 %Aktíva
263 tis. €
−74 %Vlastný kapitál
156 tis. €
−32 %Zadlženosť
40,6 %
−36 ppHrubá marža
2,4 %
−1,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-5,8 %
−5,8 ppZisk / výnosy
ROA
-27,9 %
−28 ppRentabilita aktív
ROE
-47,0 %
−47 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,57
+99 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−70 tis. €
−2 423 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,5 %
−134 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
160 tis. €
−28 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,78 mil. € | 2,9 mil. € | 3,02 mil. € | 1,27 mil. € |
| Pridaná hodnota | 73 tis. € | 87 tis. € | 115 tis. € | 31 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,78 mil. € | 2,9 mil. € | 3,02 mil. € | 1,27 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 12 tis. € | −13 tis. € | −848 € | −73 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 573 tis. € | 552 tis. € | 998 tis. € | 263 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 573 tis. € | 547 tis. € | 985 tis. € | 262 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 432 tis. € | 508 tis. € | 769 tis. € | 231 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 141 tis. € | 39 tis. € | 216 tis. € | 31 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 5 447 € | 13 tis. € | 881 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 573 tis. € | 552 tis. € | 998 tis. € | 263 tis. € |
| Vlastné imanie | 244 tis. € | 230 tis. € | 230 tis. € | 156 tis. € |
| Základné imanie | 305 tis. € | 305 tis. € | 305 tis. € | 305 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 571 € | 1 163 € | 1 163 € | 1 163 € |
| HV minulých rokov | −118 tis. € | −107 tis. € | −120 tis. € | −121 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 12 tis. € | −13 tis. € | −848 € | −73 tis. € |
| Záväzky | 329 tis. € | 322 tis. € | 768 tis. € | 107 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 831 € | 1 135 € | 1 194 € | 1 247 € |
| Krátkodobé záväzky | 322 tis. € | 315 tis. € | 763 tis. € | 102 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 6 483 € | 5 822 € | 3 639 € | 3 397 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Munkás utca 8, 2120 Dunakeszi, Maďarsko
Adresa Hrubá Borša 30, 92523 Hrubá Borša, Slovenská republika
Adresa BUD Nemzetközi Repülőtér, 72. A. ép, 1185, Budapešt, Maďarská republika
Adresa BUD Nemzetközi Repülőtér, 72. A. ép, 1185, Budapešt, Maďarská republika
Adresa Baross Gábor, 1, 1165, Budapešt, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
R - BAG Slovakia s.r.o.
Ivánska cesta 16604/30/B, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.