Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45337284・Kokšov-Bakša 378, 044 13 Kokšov-Bakša・Založené 2010
Obrat 2024
0 €
−100 %Zisk 2024
−6 945 €
−186 %Aktíva
7 944 €
−65 %Vlastný kapitál
7 801 €
−47 %Zadlženosť
1,8 %
−33 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-87,4 %
−123 ppRentabilita aktív
ROE
-89,0 %
−144 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
55,55
+1 723 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6 945 €
−166 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−24 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 801 €
−49 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
143,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 51 tis. € | 51 tis. € | 90 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 39 tis. € | 37 tis. € | 74 tis. € | −3 730 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 51 tis. € | 51 tis. € | 90 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 12 tis. € | 1 245 € | 8 050 € | −6 945 € |
| Daň z príjmov | 3 201 € | 424 € | 2 495 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 31 tis. € | 15 tis. € | 23 tis. € | 7 944 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 31 tis. € | 15 tis. € | 23 tis. € | 7 944 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 345 € | 7 651 € | 5 835 € | 1 505 € |
| Finančné účty | 27 tis. € | 7 457 € | 17 tis. € | 6 439 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 31 tis. € | 15 tis. € | 23 tis. € | 7 944 € |
| Vlastné imanie | 25 tis. € | 6 707 € | 15 tis. € | 7 801 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 7 017 € | −38 € | 1 196 € | 9 246 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 12 tis. € | 1 245 € | 8 050 € | −6 945 € |
| Záväzky | 6 539 € | 8 401 € | 7 823 € | 143 € |
| Dlhodobé záväzky | 79 € | 187 € | 415 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 460 € | 8 214 € | 7 408 € | 143 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Varšavská 19, 04013 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Adresa Varšavská 19, 04013 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Adresa Floriánska 4/1375, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Varšavská 19, 04013 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Adresa Floriánska 4/1375, 04001 Košice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
MM3 Medical s. r. o. v likvidácii
Kokšov-Bakša 378, 044 13 Kokšov-Bakša
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.