Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45337373・Chemlonská 112, 06601 Humenné・Založené 2011
Obrat 2025
300 tis. €
+19 %Zisk 2025
−211 tis. €
−117 %Aktíva
817 tis. €
−4,0 %Vlastný kapitál
326 tis. €
+93 %Zadlženosť
60,1 %
−20 ppHrubá marža
-46,4 %
−52 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-70,4 %
−32 ppZisk / výnosy
ROA
-25,9 %
−14 ppRentabilita aktív
ROE
-64,8 %
−7,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,78
−56 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−209 tis. €
−120 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,9 %
+1,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
642 tis. €
−11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 199 tis. € | 176 tis. € | 247 tis. € | 272 tis. € |
| Pridaná hodnota | 114 tis. € | 90 tis. € | 14 tis. € | −126 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 206 tis. € | 177 tis. € | 253 tis. € | 300 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 18 tis. € | −18 tis. € | −97 tis. € | −211 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 623 tis. € | 857 tis. € | 851 tis. € | 817 tis. € |
| Neobežný majetok | 99 tis. € | 105 tis. € | 97 tis. € | 102 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 99 tis. € | 105 tis. € | 97 tis. € | 102 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 524 tis. € | 751 tis. € | 754 tis. € | 716 tis. € |
| Zásoby | 453 tis. € | 558 tis. € | 556 tis. € | 458 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 51 tis. € | 7 614 € | 12 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 5 430 € | 9 594 € | 45 tis. € |
| Finančné účty | 57 tis. € | 137 tis. € | 181 tis. € | 201 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 623 tis. € | 857 tis. € | 851 tis. € | 817 tis. € |
| Vlastné imanie | 287 tis. € | 266 tis. € | 169 tis. € | 326 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −455 tis. € | −441 tis. € | −459 tis. € | −556 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 18 tis. € | −18 tis. € | −97 tis. € | −211 tis. € |
| Záväzky | 336 tis. € | 591 tis. € | 682 tis. € | 491 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 200 € | 617 € | 889 € | 884 € |
| Krátkodobé záväzky | 40 tis. € | 45 tis. € | 34 tis. € | 73 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 33 tis. € | 35 tis. € | 16 tis. € | 17 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
22 registrovaných činností
Adresa Letná ulica 6371/6, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Košická 2501/38, 06601 Humenné, Slovenská republika
Adresa Letná ulica 6371/6, 06601 Humenné, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.