Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45340480・Vajanského 19, 91701 Trnava・Založené 2010
Obrat 2025
20 tis. €
−77 %Zisk 2025
−3 626 €
−720 %Aktíva
15 tis. €
+16 %Vlastný kapitál
1 025 €
−78 %Zadlženosť
93,1 %
+30 ppHrubá marža
6,4 %
−3,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-18,1 %
−18 ppZisk / výnosy
ROA
-24,5 %
−21 ppRentabilita aktív
ROE
-353,8 %
−344 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,89
−29 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 286 €
−734 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-10,3 %
−196 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1 551 €
−175 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 33 tis. € | 103 tis. € | 88 tis. € | 20 tis. € |
| Pridaná hodnota | 5 902 € | 6 793 € | 8 316 € | 1 288 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 33 tis. € | 105 tis. € | 88 tis. € | 20 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 341 € | 2 918 € | −442 € | −3 626 € |
| Daň z príjmov | 28 € | 711 € | 960 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 7 103 € | 19 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 3 826 € | 2 618 € | 2 618 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 3 826 € | 2 618 € | 2 618 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 103 € | 15 tis. € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| Zásoby | 420 € | 322 € | 663 € | 314 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 164 € | 333 € | 1 255 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 519 € | 14 tis. € | 8 176 € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 7 103 € | 19 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € |
| Vlastné imanie | 2 175 € | 5 093 € | 4 651 € | 1 025 € |
| Základné imanie | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € |
| HV minulých rokov | −5 766 € | −4 425 € | −1 507 € | −1 949 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 341 € | 2 918 € | −442 € | −3 626 € |
| Záväzky | 4 928 € | 14 tis. € | 8 061 € | 14 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 68 € | 80 € | 28 € | 42 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 860 € | 14 tis. € | 8 033 € | 14 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Kornela Mahra 6, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa Vajanského 19, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Vajanského 19, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Kornela Mahra 6, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa Vajanského 19, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Vajanského 19, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Kornela Mahra 6, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa Vajanského 19, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Vajanského 19, 91701 Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.