Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45345350・Trnovec nad Váhom 914, 925 71 Trnovec nad Váhom・Založené 2010
Obrat 2025
98 tis. €
+16 %Zisk 2025
18 tis. €
+376 %Aktíva
166 tis. €
+15 %Vlastný kapitál
−73 tis. €
+19 %Zadlženosť
144,2 %
−19 ppHrubá marža
49,6 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
17,8 %
+25 ppZisk / výnosy
ROA
10,6 %
+15 ppRentabilita aktív
ROE
-23,9 %
−31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,52
+33 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
18 tis. €
+444 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
5,2 %
+23 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−114 tis. €
+21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-4,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 99 tis. € | 86 tis. € | 85 tis. € | 98 tis. € |
| Pridaná hodnota | 44 tis. € | 37 tis. € | 31 tis. € | 49 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 110 tis. € | 91 tis. € | 85 tis. € | 98 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 11 tis. € | 4 040 € | −6 337 € | 18 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 119 tis. € | 127 tis. € | 144 tis. € | 166 tis. € |
| Neobežný majetok | 18 tis. € | 40 tis. € | 52 tis. € | 43 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 490 € | 36 tis. € | 26 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 11 tis. € | 4 526 € | 26 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 101 tis. € | 87 tis. € | 92 tis. € | 123 tis. € |
| Zásoby | 54 tis. € | 56 tis. € | 67 tis. € | 62 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 22 tis. € | 18 tis. € | 21 tis. € | 15 tis. € |
| Finančné účty | 25 tis. € | 12 tis. € | 3 673 € | 45 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 119 tis. € | 127 tis. € | 144 tis. € | 166 tis. € |
| Vlastné imanie | −155 tis. € | −84 tis. € | −91 tis. € | −73 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −171 tis. € | −93 tis. € | −89 tis. € | −96 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 11 tis. € | 4 040 € | −6 337 € | 18 tis. € |
| Záväzky | 274 tis. € | 211 tis. € | 235 tis. € | 239 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 821 € | 1 821 € | 1 821 € | 1 821 € |
| Krátkodobé záväzky | 275 tis. € | 212 tis. € | 236 tis. € | 237 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | −2 690 € | −2 690 € | −2 690 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Trnovec nad Váhom 914, 92571 Trnovec nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Trnovec nad Váhom 267, 92571 Trnovec nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Trnovec nad Váhom 914, 92571 Trnovec nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Trnovec nad Váhom 267, 92571 Trnovec nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
SZIJARTÓ s.r.o.
Trnovec nad Váhom 914, 925 71 Trnovec nad Váhom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.