Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45347557・Slánska 176, 09412 Vechec・Založené 2010
Obrat 2025
2,84 mil. €
−2,7 %Zisk 2025
332 tis. €
−5,6 %Aktíva
2,89 mil. €
+30 %Vlastný kapitál
1,57 mil. €
+27 %Zadlženosť
45,8 %
+1,4 ppHrubá marža
41,4 %
+2,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,7 %
−0,4 ppZisk / výnosy
ROA
11,5 %
−4,4 ppRentabilita aktív
ROE
21,2 %
−7,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,63
+57 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
425 tis. €
−5,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,8 %
+0,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
832 tis. €
+61 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,33 mil. € | 2,63 mil. € | 2,76 mil. € | 2,66 mil. € |
| Pridaná hodnota | 755 tis. € | 870 tis. € | 1,06 mil. € | 1,1 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,6 mil. € | 2,78 mil. € | 2,92 mil. € | 2,84 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 236 tis. € | 249 tis. € | 352 tis. € | 332 tis. € |
| Daň z príjmov | 65 tis. € | 68 tis. € | 95 tis. € | 92 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 65 tis. € | 68 tis. € | 95 tis. € | 92 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,1 mil. € | 1,43 mil. € | 2,22 mil. € | 2,89 mil. € |
| Neobežný majetok | 491 tis. € | 825 tis. € | 1,31 mil. € | 1,74 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 491 tis. € | 825 tis. € | 1,31 mil. € | 1,74 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 606 tis. € | 606 tis. € | 909 tis. € | 1,15 mil. € |
| Zásoby | 58 tis. € | 64 tis. € | 50 tis. € | 46 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 224 tis. € | 144 tis. € | 132 tis. € | 500 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 323 tis. € | 398 tis. € | 727 tis. € | 602 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 244 € | 577 € | 2 422 € | 2 707 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,1 mil. € | 1,43 mil. € | 2,22 mil. € | 2,89 mil. € |
| Vlastné imanie | 632 tis. € | 881 tis. € | 1,23 mil. € | 1,57 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 156 tis. € | 392 tis. € | 641 tis. € | 993 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 236 tis. € | 249 tis. € | 352 tis. € | 332 tis. € |
| Záväzky | 465 tis. € | 550 tis. € | 984 tis. € | 1,32 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 7 784 € | 9 533 € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 416 tis. € | 400 tis. € | 394 tis. € | 316 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | −311 € | 17 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 85 tis. € | 547 tis. € | 947 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 5 643 € | 22 tis. € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 35 tis. € | 34 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Školská 347/8, 09412 Vechec, Slovenská republika
Adresa Školská 347/8, 09412 Vechec, Slovenská republika
Adresa Školská 347/8, 09412 Vechec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.