Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45349541・Májová 133, 07206 Malčice・Založené 2010
Obrat 2025
51 tis. €
−57 %Zisk 2025
31 tis. €
−56 %Aktíva
327 tis. €
+5,0 %Vlastný kapitál
318 tis. €
+11 %Zadlženosť
2,7 %
−4,9 ppHrubá marža
92,1 %
+6,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
60,3 %
+1,7 ppZisk / výnosy
ROA
9,4 %
−13 ppRentabilita aktív
ROE
9,6 %
−15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
54,08
+244 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
34 tis. €
−61 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,1 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
308 tis. €
+14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-5,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 73 tis. € | 95 tis. € | 118 tis. € | 51 tis. € |
| Pridaná hodnota | 51 tis. € | 77 tis. € | 102 tis. € | 47 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 73 tis. € | 95 tis. € | 118 tis. € | 51 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 39 tis. € | 53 tis. € | 69 tis. € | 31 tis. € |
| Daň z príjmov | 11 tis. € | 14 tis. € | 19 tis. € | 3 449 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 174 tis. € | 254 tis. € | 311 tis. € | 327 tis. € |
| Neobežný majetok | 691 € | 32 tis. € | 22 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 691 € | 32 tis. € | 22 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 173 tis. € | 222 tis. € | 289 tis. € | 314 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 139 tis. € | 191 tis. € | 246 tis. € | 282 tis. € |
| Finančné účty | 35 tis. € | 31 tis. € | 43 tis. € | 32 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 174 tis. € | 254 tis. € | 311 tis. € | 327 tis. € |
| Vlastné imanie | 165 tis. € | 218 tis. € | 288 tis. € | 318 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 120 tis. € | 159 tis. € | 213 tis. € | 282 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 39 tis. € | 53 tis. € | 69 tis. € | 31 tis. € |
| Záväzky | 9 305 € | 36 tis. € | 24 tis. € | 8 661 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 17 tis. € | 5 233 € | 2 862 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 305 € | 19 tis. € | 18 tis. € | 5 799 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Vyšehradská 3014/29, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Romanova 33, 85102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vyšehradská 3014/29, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Romanova 33, 85102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.