Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45369402・Vitanová č. 155, 02712 Vitanová・Založené 2010
Obrat 2025
42 tis. €
−73 %Zisk 2025
−14 tis. €
−214 %Aktíva
82 tis. €
−37 %Vlastný kapitál
−1 884 €
−115 %Zadlženosť
102,3 %
+12 ppHrubá marža
36,6 %
+10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-33,7 %
−42 ppZisk / výnosy
ROA
-17,4 %
−27 ppRentabilita aktív
ROE
752,7 %
+651 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,86
−3,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−14 tis. €
−187 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,5 %
−24 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−12 tis. €
+6,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
33,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 73 tis. € | 68 tis. € | 153 tis. € | 42 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 21 tis. € | 40 tis. € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 78 tis. € | 68 tis. € | 153 tis. € | 42 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 242 € | −825 € | 12 tis. € | −14 tis. € |
| Daň z príjmov | 154 € | 55 € | 3 404 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 75 tis. € | 92 tis. € | 130 tis. € | 82 tis. € |
| Neobežný majetok | 34 tis. € | 41 tis. € | 25 tis. € | 9 819 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 34 tis. € | 41 tis. € | 25 tis. € | 9 819 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 41 tis. € | 52 tis. € | 105 tis. € | 72 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 226 € | 7 915 € | 5 650 € | 5 731 € |
| Finančné účty | 34 tis. € | 44 tis. € | 99 tis. € | 66 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 75 tis. € | 92 tis. € | 130 tis. € | 82 tis. € |
| Vlastné imanie | 672 € | −153 € | 12 tis. € | −1 884 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −25 tis. € | −25 tis. € | −25 tis. € | −13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 242 € | −825 € | 12 tis. € | −14 tis. € |
| Záväzky | 74 tis. € | 92 tis. € | 117 tis. € | 83 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 1 € |
| Krátkodobé záväzky | 74 tis. € | 92 tis. € | 117 tis. € | 83 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Vitanová 155, 02712 Vitanová, Slovenská republika
Adresa Mateja Bela 4752/48, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Slovanská 585/1, 92203 Vrbové, Slovenská republika
Adresa Slovanská 585/1, 92203 Vrbové, Slovenská republika
Adresa Tálová 298, 92201 Veľké Orvište, Slovenská republika
Adresa Vitanová 155, 02712 Vitanová, Slovenská republika
Adresa Slovanská 585/1, 92203 Vrbové, Slovenská republika
Adresa Mateja Bela 4752/48, 92101 Piešťany, Slovenská republika
Adresa Slovanská 585/1, 92203 Vrbové, Slovenská republika
Adresa Tálová 298, 92201 Veľké Orvište, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.