Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45370630・T. Vansovej 260, 02001 Púchov・Založené 2010
Obrat 2025
747 tis. €
+26 %Zisk 2025
37 tis. €
+0,4 %Aktíva
601 tis. €
+12 %Vlastný kapitál
524 tis. €
+7,7 %Zadlženosť
12,9 %
+3,5 ppHrubá marža
12,2 %
−2,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,0 %
−1,3 ppZisk / výnosy
ROA
6,2 %
−0,7 ppRentabilita aktív
ROE
7,1 %
−0,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,46
−18 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
51 tis. €
+0,1 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,3 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
265 tis. €
+20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 695 tis. € | 676 tis. € | 594 tis. € | 744 tis. € |
| Pridaná hodnota | 70 tis. € | 60 tis. € | 90 tis. € | 91 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 695 tis. € | 676 tis. € | 594 tis. € | 747 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 18 tis. € | 12 tis. € | 37 tis. € | 37 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 283 € | 4 467 € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 475 tis. € | 490 tis. € | 536 tis. € | 601 tis. € |
| Neobežný majetok | 196 tis. € | 238 tis. € | 267 tis. € | 259 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 196 tis. € | 238 tis. € | 267 tis. € | 259 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 279 tis. € | 252 tis. € | 270 tis. € | 342 tis. € |
| Zásoby | 12 tis. € | 12 tis. € | 3 585 € | 3 125 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 122 tis. € | 157 tis. € | 120 tis. € | 147 tis. € |
| Finančné účty | 145 tis. € | 83 tis. € | 146 tis. € | 191 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 475 tis. € | 490 tis. € | 536 tis. € | 601 tis. € |
| Vlastné imanie | 437 tis. € | 449 tis. € | 486 tis. € | 524 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 413 tis. € | 432 tis. € | 443 tis. € | 481 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 18 tis. € | 12 tis. € | 37 tis. € | 37 tis. € |
| Záväzky | 38 tis. € | 41 tis. € | 50 tis. € | 77 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 68 € | 195 € | 259 € | 327 € |
| Krátkodobé záväzky | 37 tis. € | 40 tis. € | 50 tis. € | 77 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 650 € | 350 € | 360 € | 375 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Za cintorínom 1258/7, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Dubová 3272/23, 01007 Žilina, Slovenská republika
Adresa Za cintorínom 1258/7, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Dubová 3272/23, 01007 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.