Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45379351・Kopčianska 10, 85101 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2021
−5 086 €
−160 %Zisk 2021
−12 tis. €
−3 809 %Aktíva
21 tis. €
−57 %Vlastný kapitál
−5 275 €
−177 %Zadlženosť
125,5 %
+40 ppHrubá marža
143,4 %
+156 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
238,2 %
+242 ppZisk / výnosy
ROA
-58,5 %
−58 ppRentabilita aktív
ROE
229,7 %
+234 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,80
−27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−12 tis. €
−3 809 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−5 135 €
−226 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-20,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 56 tis. € | 26 tis. € | 8 440 € | −6 260 € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 7 003 € | −1 082 € | −8 974 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 56 tis. € | 27 tis. € | 8 440 € | −5 086 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 230 € | 4 653 € | −310 € | −12 tis. € |
| Daň z príjmov | 593 € | 1 237 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 131 tis. € | 57 tis. € | 48 tis. € | 21 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 972 € | 4 447 € | 2 922 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 972 € | 4 447 € | 2 922 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 125 tis. € | 52 tis. € | 45 tis. € | 21 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 38 tis. € | 50 tis. € | 41 tis. € | 6 838 € |
| Finančné účty | 87 tis. € | 1 922 € | 4 112 € | 14 tis. € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 131 tis. € | 57 tis. € | 48 tis. € | 21 tis. € |
| Vlastné imanie | 90 tis. € | 10 tis. € | 6 843 € | −5 275 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 82 tis. € | 0 € | 1 653 € | 1 342 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 230 € | 4 653 € | −310 € | −12 tis. € |
| Záväzky | 41 tis. € | 46 tis. € | 41 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 136 € | 140 € | 140 € | 140 € |
| Krátkodobé záväzky | 41 tis. € | 46 tis. € | 41 tis. € | 26 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Slatinská 2702/227, 01861 Beluša, Slovenská republika
Adresa Hliny 19/1420, 01707 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Legionárska 1, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Bexley Square, 6, M3 6BZ, Salford, Manchester, Veľká Británia
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
ISO CERT, s.r.o. „v likvidácii“
Kopčianska 10, 85101 Bratislava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.