Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45420262・Líščie nivy 238/6, 82108 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2025
7 131 €
+43 %Zisk 2025
−1 329 €
+58 %Aktíva
3 695 €
−25 %Vlastný kapitál
−139 tis. €
−1,0 %Zadlženosť
3 856,2 %
+954 ppHrubá marža
34,5 %
+25 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-18,6 %
+45 ppZisk / výnosy
ROA
-36,0 %
+29 ppRentabilita aktív
ROE
1,0 %
−1,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,03
−25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−989 €
+65 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-34,4 %
−22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−138 tis. €
−1,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-9,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 14 tis. € | 5 000 € | 7 131 € |
| Pridaná hodnota | 4 513 € | 8 842 € | 457 € | 2 461 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 14 tis. € | 5 000 € | 7 131 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 226 € | 4 500 € | −3 182 € | −1 329 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 506 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 931 € | 9 360 € | 4 905 € | 3 695 € |
| Neobežný majetok | 625 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 625 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 306 € | 9 360 € | 4 905 € | 3 695 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 857 € | 9 240 € | 111 € | 1 259 € |
| Finančné účty | 449 € | 120 € | 4 794 € | 2 436 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 931 € | 9 360 € | 4 905 € | 3 695 € |
| Vlastné imanie | −139 tis. € | −134 tis. € | −137 tis. € | −139 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −145 tis. € | −144 tis. € | −140 tis. € | −143 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 226 € | 4 500 € | −3 182 € | −1 329 € |
| Záväzky | 142 tis. € | 144 tis. € | 142 tis. € | 142 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 64 € | 74 € | 85 € | 95 € |
| Krátkodobé záväzky | 141 tis. € | 143 tis. € | 142 tis. € | 142 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 336 € | 504 € | 639 € | 419 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Líščie nivy 238/6, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Líščie nivy 238/6, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Líščie nivy 238/6, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Líščie nivy 238/6, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Líščie nivy 238/6, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.