Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45427615・Krušovská 1645/10, 95501 Topoľčany・Založené 2010
Obrat 2025
187 tis. €
−19 %Zisk 2025
17 tis. €
−5,6 %Aktíva
128 tis. €
+6,8 %Vlastný kapitál
101 tis. €
+20 %Zadlženosť
20,5 %
−8,6 ppHrubá marža
34,1 %
+0,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,0 %
+1,3 ppZisk / výnosy
ROA
13,1 %
−1,7 ppRentabilita aktív
ROE
16,5 %
−4,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,56
+47 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
21 tis. €
−6,5 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,3 %
−0,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
93 tis. €
+28 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 184 tis. € | 170 tis. € | 218 tis. € | 170 tis. € |
| Pridaná hodnota | 57 tis. € | 57 tis. € | 74 tis. € | 58 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 185 tis. € | 178 tis. € | 231 tis. € | 187 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 173 € | 3 558 € | 18 tis. € | 17 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 597 € | 1 412 € | 5 018 € | 4 522 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 120 tis. € | 115 tis. € | 119 tis. € | 128 tis. € |
| Neobežný majetok | 11 tis. € | 2 454 € | 12 tis. € | 8 069 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 11 tis. € | 2 454 € | 12 tis. € | 8 069 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 109 tis. € | 112 tis. € | 108 tis. € | 119 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 475 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 47 tis. € | 29 tis. € | 36 tis. € | 39 tis. € |
| Finančné účty | 62 tis. € | 83 tis. € | 71 tis. € | 80 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 120 tis. € | 115 tis. € | 119 tis. € | 128 tis. € |
| Vlastné imanie | 63 tis. € | 67 tis. € | 85 tis. € | 101 tis. € |
| Základné imanie | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € |
| HV minulých rokov | 8 055 € | 15 tis. € | 18 tis. € | 36 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 173 € | 3 558 € | 18 tis. € | 17 tis. € |
| Záväzky | 56 tis. € | 48 tis. € | 35 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 960 € | 480 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 55 tis. € | 47 tis. € | 35 tis. € | 26 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Tríbečská 1542/9, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Krušovská 1645/10, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Šafárikova 4625/15A, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Tríbečská 9/1542, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Krušovská 10/1645, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Tríbečská 9/1542, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Šafárikova 4625/15A, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Krušovská 10/1645, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.