Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45434573・Trenčianska 39, 82109 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2025
19 tis. €
+0,1 %Zisk 2025
4 493 €
+8,6 %Aktíva
59 tis. €
−8,2 %Vlastný kapitál
43 tis. €
+12 %Zadlženosť
27,3 %
−13 ppHrubá marža
72,3 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
24,0 %
+1,9 ppZisk / výnosy
ROA
7,6 %
+1,2 ppRentabilita aktív
ROE
10,4 %
−0,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,35
+95 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 992 €
+2,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−9 755 €
+52 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 16 tis. € | 15 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 9 911 € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 16 tis. € | 16 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 708 € | 1 130 € | 4 137 € | 4 493 € |
| Daň z príjmov | 831 € | 199 € | 730 € | 499 € |
| Daň z príjmov splatná | 831 € | 199 € | 730 € | 499 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 64 tis. € | 74 tis. € | 65 tis. € | 59 tis. € |
| Neobežný majetok | 59 tis. € | 66 tis. € | 60 tis. € | 54 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 59 tis. € | 66 tis. € | 60 tis. € | 54 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 692 € | 6 883 € | 4 537 € | 5 341 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 3 052 € | 2 042 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 1 740 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 952 € | 6 883 € | 1 485 € | 3 299 € |
| Časové rozlíšenie | 522 € | 414 € | 445 € | 503 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 64 tis. € | 74 tis. € | 65 tis. € | 59 tis. € |
| Vlastné imanie | 33 tis. € | 35 tis. € | 39 tis. € | 43 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 23 tis. € | 28 tis. € | 29 tis. € | 33 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 708 € | 1 130 € | 4 137 € | 4 493 € |
| Záväzky | 31 tis. € | 39 tis. € | 26 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 30 tis. € | 38 tis. € | 25 tis. € | 15 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 915 € | 978 € | 1 030 € | 1 080 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Trenčianska 39, 82109 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Trenčianska 39, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Trenčianska 39, 82109 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.