Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45440751・Štóska 1096/209, 04425 Medzev・Založené 2010
Obrat 2024
3,51 mil. €
−15 %Zisk 2024
48 tis. €
+17 %Aktíva
2,92 mil. €
+19 %Vlastný kapitál
674 tis. €
+7,6 %Zadlženosť
69,6 %
−4,8 ppHrubá marža
14,9 %
+5,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,4 %
+0,4 ppZisk / výnosy
ROA
1,6 %
Rentabilita aktív
ROE
7,1 %
+0,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,64
−16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
58 tis. €
+6,5 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
17,9 %
−7,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1,08 mil. €
+7,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,58 mil. € | 3,07 mil. € | 3,58 mil. € | 3,21 mil. € |
| Pridaná hodnota | 447 tis. € | 205 tis. € | 340 tis. € | 479 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2,69 mil. € | 3,84 mil. € | 4,15 mil. € | 3,51 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 36 tis. € | 17 tis. € | 41 tis. € | 48 tis. € |
| Daň z príjmov | 11 tis. € | 6 288 € | 14 tis. € | 10 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 15 tis. € | 1 968 € | 3 291 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,82 mil. € | 2,28 mil. € | 2,45 mil. € | 2,92 mil. € |
| Neobežný majetok | 519 tis. € | 683 tis. € | 973 tis. € | 1,18 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 519 tis. € | 683 tis. € | 973 tis. € | 1,18 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,3 mil. € | 1,59 mil. € | 1,47 mil. € | 1,73 mil. € |
| Zásoby | 1,0 mil. € | 1,12 mil. € | 738 tis. € | 1,0 mil. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 31 tis. € | 27 tis. € | 17 tis. € | 6 076 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 247 tis. € | 336 tis. € | 488 tis. € | 718 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 108 tis. € | 225 tis. € | 8 039 € |
| Časové rozlíšenie | 5 212 € | 3 709 € | 5 985 € | 6 884 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,82 mil. € | 2,28 mil. € | 2,45 mil. € | 2,92 mil. € |
| Vlastné imanie | 568 tis. € | 586 tis. € | 627 tis. € | 674 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 2 304 € | 2 304 € | 2 304 € | 2 304 € |
| HV minulých rokov | 525 tis. € | 561 tis. € | 578 tis. € | 619 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 36 tis. € | 17 tis. € | 41 tis. € | 48 tis. € |
| Záväzky | 1,25 mil. € | 1,7 mil. € | 1,82 mil. € | 2,03 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 712 tis. € | 910 tis. € | 1,33 mil. € | 734 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 378 tis. € | 636 tis. € | 466 tis. € | 656 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 159 tis. € | 148 tis. € | 18 tis. € | 640 tis. € |
| Rezervy | 2 154 € | 2 154 € | 5 101 € | 2 351 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 212 tis. € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Štóska 1096/209, 04425 Medzev, Slovenská republika
Adresa Zimná 583/2A, 04420 Malá Ida, Slovenská republika
Adresa Štóska 1096/209, 04425 Medzev, Slovenská republika
Adresa Štóska 1096/209, 04425 Medzev, Slovenská republika
Adresa Zimná 583/2A, 04420 Malá Ida, Slovenská republika
Adresa Štóska 1096/209, 04425 Medzev, Slovenská republika
Adresa Štóska 1096/209, 04425 Medzev, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.