Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

TATRASTAVBA, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 45443009Soblahovská 7262/2A, 91101 TrenčínZaložené 2010

Obrat 2021

19 tis. €

+1 375 %
IČO
45443009
DIČ
2023000749
IČ DPH
Sídlo
TATRASTAVBA, s. r. o.Soblahovská 7262/2A 91101 Trenčín
Dátum vzniku
piatok 5. marca 2010
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/22712/R

Zisk 2021

976 €

+304 %

Aktíva

110 tis. €

+62 %

Vlastný kapitál

6 737 €

+17 %

Zadlženosť

93,9 %

+2,4 pp

Hrubá marža

6,5 %

Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+304 %
−3 057 €3 537 €1 742 €194 €383 €−478 €976 €2014201520162018201920202021

Tržby

22 tis. €0 €38 tis. €8 720 €5 000 €0 €19 tis. €2014201520162018201920202021

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

5,1 %

+42 pp

Zisk / výnosy

ROA

0,9 %

+1,6 pp

Rentabilita aktív

ROE

14,5 %

+23 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,03

−0,4 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

1 127 €

+336 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

13,4 %

+13 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

3 100 €

+46 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-3,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

12 tis. €201416 tis. €201529 tis. €20163 070 €20183 600 €20191 300 €202019 tis. €2021

Výkaz ziskov a strát

Položka2018201920202021
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru8 720 €5 000 €0 €19 tis. €
Pridaná hodnota409 €534 €−478 €1 249 €
Výnosy z hospodárskej činnosti3 070 €3 600 €1 300 €19 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení194 €383 €−478 €976 €
Daň z príjmov74 €102 €0 €151 €
Daň z príjmov splatná74 €102 €0 €151 €

Aktíva

  • Neobežný majetok3 772 €
  • Obežný majetok107 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie6 737 €
  • Záväzky104 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2018201920202021
Majetok celkom73 tis. €69 tis. €68 tis. €110 tis. €
Neobežný majetok3 772 €2 500 €3 772 €3 772 €
Dlhodobý hmotný majetok3 772 €2 500 €3 772 €3 772 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok69 tis. €66 tis. €64 tis. €107 tis. €
Zásoby1 721 €0 €1 621 €13 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky50 tis. €51 tis. €55 tis. €63 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty17 tis. €15 tis. €7 453 €31 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2018201920202021
Spolu vlastné imanie a záväzky73 tis. €69 tis. €68 tis. €110 tis. €
Vlastné imanie5 856 €6 239 €5 761 €6 737 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €0 €0 €
HV minulých rokov662 €856 €1 239 €761 €
HV za účtovné obdobie po zdanení194 €383 €−478 €976 €
Záväzky67 tis. €62 tis. €62 tis. €104 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky67 tis. €62 tis. €62 tis. €104 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé135 €135 €135 €135 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €180 €492 €74 €102 €0 €151 €2014201520162018201920202021
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

2 registrované činnosti

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od piatok 5. marca 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od piatok 5. marca 2010

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod utorok 16. mája 2023

    Adresa Bernolákova 294/5, 91101 Trenčín, Slovenská republika

  • Konateľod piatok 5. marca 2010

    Adresa T. Vansovej 2743/2, 91101 Trenčín, Slovenská republika

Prepojené osoby

3 aktívnych z 6
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 19. apríla 2023

    Adresa Bernoláková 294/5, 91101 Trenčín, Slovenská republika

    Podiel15 %Vklad750 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 19. apríla 2023

    Adresa Bernolákova 294/5, 91101 Trenčín, Slovenská republika

    Podiel85 %Vklad4 250 EUR
  • Prokuristaod streda 19. apríla 2023

    Adresa Bernolákova 294/5, 91101 Trenčín, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 30. júna 2010 – utorok 18. apríla 2023

    Adresa Mieru 14, 92203 Vrbové, Slovenská republika

    Podiel15 %Vklad750 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 5. marca 2010 – utorok 18. apríla 2023

    Adresa Letná 826/58, 92101 Piešťany, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 5. marca 2010 – utorok 29. júna 2010

    Adresa Bernolákova 5, 91101 Trenčín, Slovenská republika

    Podiel15 %Vklad750 EUR

Spoločnosti, v ktorých je firma spoločníkom

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/22712/R
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • štvrtok 27. novembra 2025Dňa 11.10.2025 bolo Okresným súdom Trenčín začaté konanie o zrušení spoločnosti.
TATRASTAVBA, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

TATRASTAVBA, s. r. o.

Soblahovská 7262/2A, 91101 Trenčín

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.