Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

ENVIROSTAV s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 45449058Súkennícka 19058/1, 821 09 Bratislava - mestská časť RužinovZaložené 2010

Obrat 2025

35 tis. €

+3,0 %
IČO
45449058
DIČ
2023005468
IČ DPH
SK2023005468, podľa §4, registrácia od piatok 21. mája 2010
Sídlo
ENVIROSTAV s.r.o.Súkennícka 19058/1 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov
Dátum vzniku
sobota 27. marca 2010
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/146305/B

Zisk 2025

8 493 €

+70 %

Aktíva

61 tis. €

+18 %

Vlastný kapitál

57 tis. €

+17 %

Zadlženosť

7,2 %

+0,3 pp

Hrubá marža

67,8 %

+6,2 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+70 %
2 348 €3 345 €4 622 €2 434 €2 258 €1 856 €3 979 €5 479 €5 646 €1 444 €5 009 €8 493 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+2,9 %
22 tis. €892 tis. €27 tis. €32 tis. €32 tis. €32 tis. €30 tis. €32 tis. €35 tis. €32 tis. €34 tis. €35 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

24,3 %

+9,6 pp

Zisk / výnosy

ROA

13,8 %

+4,2 pp

Rentabilita aktív

ROE

14,9 %

+4,6 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

7,11

+29 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

9 862 €

+49 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

13,9 %

−10 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

23 tis. €

+68 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

4,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

22 tis. €2014896 tis. €201527 tis. €201632 tis. €201732 tis. €201832 tis. €201931 tis. €202032 tis. €202135 tis. €202232 tis. €202334 tis. €202435 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru35 tis. €32 tis. €34 tis. €35 tis. €
Pridaná hodnota21 tis. €18 tis. €21 tis. €24 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti35 tis. €32 tis. €34 tis. €35 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení5 646 €1 444 €5 009 €8 493 €
Daň z príjmov1 884 €1 003 €1 603 €1 369 €

Aktíva

  • Neobežný majetok34 tis. €
  • Obežný majetok27 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie57 tis. €
  • Záväzky4 409 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom47 tis. €48 tis. €52 tis. €61 tis. €
Neobežný majetok18 tis. €36 tis. €35 tis. €34 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok18 tis. €36 tis. €35 tis. €34 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok29 tis. €12 tis. €17 tis. €27 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky19 tis. €3 240 €5 040 €8 781 €
Finančné účty10 tis. €8 483 €12 tis. €18 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky47 tis. €48 tis. €52 tis. €61 tis. €
Vlastné imanie42 tis. €44 tis. €49 tis. €57 tis. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
HV minulých rokov29 tis. €35 tis. €36 tis. €41 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení5 646 €1 444 €5 009 €8 493 €
Záväzky4 932 €4 052 €3 606 €4 409 €
Dlhodobé záväzky425 €477 €534 €584 €
Krátkodobé záväzky3 505 €2 451 €3 072 €3 825 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy1 002 €1 124 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €2 880 €960 €960 €1 432 €1 219 €1 537 €1 733 €1 884 €1 003 €1 603 €1 369 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie442,01 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

10 registrovaných činností

  • výkon činnosti stavebného dozoruPlatné od streda 9. marca 2016
  • administratívne prácePlatné od sobota 27. marca 2010
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od sobota 27. marca 2010
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 27. marca 2010
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od sobota 27. marca 2010
  • prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od sobota 27. marca 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyPlatné od sobota 27. marca 2010
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od sobota 27. marca 2010
  • vedenie účtovníctvaPlatné od sobota 27. marca 2010
  • výkon činnosti stavbyvedúcehoPlatné od sobota 27. marca 2010

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod sobota 27. marca 2010

    Adresa Súkennícka 19058/1, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

  • Konateľsobota 27. marca 2010 – utorok 2. júna 2020

    Adresa Tulipánová 3594/9, 07101 Michalovce, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 7
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 4. apríla 2023

    Adresa Súkennícka 19058/1, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 4. apríla 2023

    Adresa Súkennícka 19058/1, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 3. júna 2020 – pondelok 3. apríla 2023

    Adresa Majerníkova 1A/3479, 84105 Bratislava - Karlova Ves, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 3. júna 2020 – pondelok 3. apríla 2023

    Adresa Majerníkova 1A/3479, 84105 Bratislava - Karlova Ves, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 9. marca 2016 – utorok 2. júna 2020

    Adresa Tulipánová 3594/9, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 27. marca 2010 – utorok 2. júna 2020

    Adresa Tulipánová 3594/9, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 27. marca 2010 – utorok 8. marca 2016

    Adresa Tulipánová 3594/9, 07101 Michalovce, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/146305/B
Hlavná činnosť
Všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • streda 5. marca 2014Zlúčenie, splynutie, rozdelenie spoločnosti: Spoločnosť je právnym nástupcom v dôsledku zlúčenia
ENVIROSTAV s.r.o.

Sídlo spoločnosti

ENVIROSTAV s.r.o.

Súkennícka 19058/1, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.