Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45454639・Šafárikova 114, 04801 Rožňava・Založené 2010
Obrat 2017
401 tis. €
−23 %Zisk 2017
8 008 €
+12 %Aktíva
160 tis. €
−28 %Vlastný kapitál
23 tis. €
+54 %Zadlženosť
85,7 %
−7,6 ppHrubá marža
8,0 %
+3,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,0 %
+0,6 ppZisk / výnosy
ROA
5,0 %
+1,8 ppRentabilita aktív
ROE
35,0 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,18
+21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 968 €
−11 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,7 %
−18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
17 tis. €
+558 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 342 tis. € | 699 tis. € | 512 tis. € | 376 tis. € |
| Pridaná hodnota | 9 096 € | 12 tis. € | 22 tis. € | 30 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 342 tis. € | 702 tis. € | 523 tis. € | 401 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −734 € | 1 078 € | 7 157 € | 8 008 € |
| Daň z príjmov | 960 € | 2 880 € | 2 880 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 960 € | — | — | — |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 129 tis. € | 153 tis. € | 224 tis. € | 160 tis. € |
| Neobežný majetok | 21 tis. € | 16 tis. € | 68 tis. € | 52 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 21 tis. € | 16 tis. € | 68 tis. € | 52 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 108 tis. € | 137 tis. € | 155 tis. € | 108 tis. € |
| Zásoby | 1 908 € | 8 431 € | 374 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 37 tis. € | 125 tis. € | 96 tis. € | 53 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 69 tis. € | 3 533 € | 58 tis. € | 55 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 129 tis. € | 153 tis. € | 224 tis. € | 160 tis. € |
| Vlastné imanie | −9 736 € | 7 718 € | 15 tis. € | 23 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | −16 tis. € | 0 € | 1 078 € | 7 520 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −734 € | 1 078 € | 7 157 € | 8 008 € |
| Záväzky | 139 tis. € | 145 tis. € | 209 tis. € | 138 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 13 tis. € | 10 tis. € | 166 € | 10 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 126 tis. € | 135 tis. € | 159 tis. € | 92 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 50 tis. € | 35 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Sama Czabana 21/1330, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Adresa Mierová 21/285, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Adresa NADE DIMIČ 36, 2400 Subotica, Srbská republika
Adresa Fó utca 31, 3867 Encs, Maďarsko
Adresa Sama Czabana 21/1330, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Adresa Mierová 21/285, 04801 Rožňava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.