Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45456275・Podzáhradná 98, 82106 Bratislava・Založené 2010
Obrat 2025
183 tis. €
+9,7 %Zisk 2025
75 tis. €
+34 %Aktíva
525 tis. €
−5,7 %Vlastný kapitál
255 tis. €
+11 %Zadlženosť
51,4 %
−7,3 ppHrubá marža
81,0 %
+2,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
40,8 %
+7,5 ppZisk / výnosy
ROA
14,2 %
+4,2 ppRentabilita aktív
ROE
29,2 %
+5,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,31
+69 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
94 tis. €
+30 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,7 %
−2,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−12 tis. €
+43 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 116 tis. € | 157 tis. € | 166 tis. € | 183 tis. € |
| Pridaná hodnota | 92 tis. € | 114 tis. € | 131 tis. € | 148 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 118 tis. € | 160 tis. € | 167 tis. € | 183 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 58 tis. € | 57 tis. € | 56 tis. € | 75 tis. € |
| Daň z príjmov | 15 tis. € | 16 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 15 tis. € | 16 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 296 tis. € | 590 tis. € | 557 tis. € | 525 tis. € |
| Neobežný majetok | 296 tis. € | 585 tis. € | 548 tis. € | 515 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 296 tis. € | 585 tis. € | 548 tis. € | 515 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | −1 598 € | 828 € | 4 820 € | 5 477 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −4 484 € | −2 881 € | 4 312 € | 2 177 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 886 € | 3 709 € | 508 € | 3 300 € |
| Časové rozlíšenie | 1 703 € | 3 859 € | 4 301 € | 4 530 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 296 tis. € | 590 tis. € | 557 tis. € | 525 tis. € |
| Vlastné imanie | 225 tis. € | 253 tis. € | 230 tis. € | 255 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 162 tis. € | 191 tis. € | 169 tis. € | 176 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 58 tis. € | 57 tis. € | 56 tis. € | 75 tis. € |
| Záväzky | 71 tis. € | 337 tis. € | 327 tis. € | 270 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 322 tis. € | 300 tis. € | 252 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 71 tis. € | 15 tis. € | 26 tis. € | 18 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Svätoplukova 957/6, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 957/6, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 957/6, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.