Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45457662・Na rovni 389/1, 06541 Ľubotín・Založené 2010
Obrat 2025
79 tis. €
+52 %Zisk 2025
24 tis. €
+331 %Aktíva
34 tis. €
+905 %Vlastný kapitál
25 tis. €
+3 380 %Zadlženosť
25,5 %
−53 ppHrubá marža
37,1 %
+23 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
31,0 %
+20 ppZisk / výnosy
ROA
72,3 %
−96 ppRentabilita aktív
ROE
97,1 %
−687 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,53
+176 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
27 tis. €
+307 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,1 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
17 tis. €
+1 188 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-5,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 000 € | 13 tis. € | 52 tis. € | 79 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 085 € | 7 350 € | 7 302 € | 29 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 000 € | 13 tis. € | 52 tis. € | 79 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 721 € | 6 225 € | 5 650 € | 24 tis. € |
| Daň z príjmov | 172 € | 617 € | 1 002 € | 2 738 € |
| Daň z príjmov splatná | 172 € | 617 € | 1 002 € | 2 738 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 23 € | 7 432 € | 3 353 € | 34 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 12 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 12 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 23 € | 7 432 € | 3 353 € | 22 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 7 390 € | 0 € | 6 091 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 8 997 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 23 € | 42 € | 3 353 € | 6 527 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 392 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 23 € | 7 432 € | 3 353 € | 34 tis. € |
| Vlastné imanie | −188 tis. € | −182 tis. € | 721 € | 25 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −197 tis. € | −194 tis. € | −187 tis. € | −182 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 721 € | 6 225 € | 5 650 € | 24 tis. € |
| Záväzky | 188 tis. € | 189 tis. € | 2 632 € | 8 594 € |
| Dlhodobé záväzky | 486 € | 486 € | 486 € | 486 € |
| Krátkodobé záväzky | 188 tis. € | 185 tis. € | 2 046 € | 4 776 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 3 413 € | 0 € | 3 232 € |
| Rezervy | 100 € | 100 € | 100 € | 100 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Na rovni 385/9, 06541 Ľubotín, Slovenská republika
Adresa Na rovni 385/9, 06541 Ľubotín, Slovenská republika
Adresa Na rovni 385/9, 06541 Ľubotín, Slovenská republika
Adresa Na rovni 385/9, 06541 Ľubotín, Slovenská republika
Adresa Zawadka 106b, 34100 Zawadka, Poľská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.