Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45465894・B. Nemcovej 6/1710, 93401 Levice・Založené 2010
Obrat 2025
356 tis. €
+73 %Zisk 2025
76 tis. €
+32 %Aktíva
121 tis. €
+31 %Vlastný kapitál
83 tis. €
+28 %Zadlženosť
31,5 %
+1,5 ppHrubá marža
36,6 %
−21 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
21,2 %
−6,6 ppZisk / výnosy
ROA
62,4 %
+0,3 ppRentabilita aktív
ROE
91,2 %
+2,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,75
+14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
96 tis. €
+32 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
63 tis. €
+89 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 169 tis. € | 194 tis. € | 206 tis. € | 356 tis. € |
| Pridaná hodnota | 112 tis. € | 101 tis. € | 120 tis. € | 130 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 169 tis. € | 194 tis. € | 206 tis. € | 356 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 65 tis. € | 47 tis. € | 57 tis. € | 76 tis. € |
| Daň z príjmov | 18 tis. € | 13 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 83 tis. € | 104 tis. € | 92 tis. € | 121 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 248 € | 48 tis. € | 35 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 248 € | 48 tis. € | 35 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 76 tis. € | 57 tis. € | 57 tis. € | 100 tis. € |
| Zásoby | 364 € | 10 tis. € | 112 € | 272 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 55 tis. € | 45 tis. € | 51 tis. € | 86 tis. € |
| Finančné účty | 21 tis. € | 1 646 € | 6 148 € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 83 tis. € | 104 tis. € | 92 tis. € | 121 tis. € |
| Vlastné imanie | 72 tis. € | 76 tis. € | 65 tis. € | 83 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € | 6 640 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 22 tis. € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 65 tis. € | 47 tis. € | 57 tis. € | 76 tis. € |
| Záväzky | 11 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € | 38 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 864 € | 967 € | 1 071 € | 1 125 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 872 € | 24 tis. € | 24 tis. € | 36 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 987 € | 2 850 € | 3 068 € | 800 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa B. Nemcovej 6/1710, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa B. Nemcovej 6/1710, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa B. Nemcovej 6/1710, 93401 Levice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.