Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45470847・Lichardova 51, 97613 Slovenská Ľupča・Založené 2010
Obrat 2024
42 tis. €
+64 %Zisk 2024
1 928 €
+2 960 %Aktíva
141 tis. €
+22 %Vlastný kapitál
109 tis. €
+5,4 %Zadlženosť
22,9 %
+12 ppHrubá marža
-11,6 %
−38 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,6 %
+4,4 ppZisk / výnosy
ROA
1,4 %
+1,3 ppRentabilita aktív
ROE
1,8 %
+1,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,00
−17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 268 €
+2 845 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
−3,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
73 tis. €
+13 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-12,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 23 tis. € | 58 tis. € | 20 tis. € | 19 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 800 € | 4 762 € | 5 228 € | −2 206 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 53 tis. € | 79 tis. € | 25 tis. € | 42 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 195 € | −635 € | 63 € | 1 928 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 14 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 115 tis. € | 111 tis. € | 116 tis. € | 141 tis. € |
| Neobežný majetok | 41 tis. € | 38 tis. € | 41 tis. € | 54 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 41 tis. € | 38 tis. € | 41 tis. € | 54 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 74 tis. € | 73 tis. € | 75 tis. € | 88 tis. € |
| Zásoby | 64 tis. € | 65 tis. € | 68 tis. € | 79 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 372 € | 7 630 € | 6 087 € | 6 932 € |
| Finančné účty | 5 834 € | 775 € | 749 € | 1 573 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 115 tis. € | 111 tis. € | 116 tis. € | 141 tis. € |
| Vlastné imanie | −5 557 € | −6 191 € | 103 tis. € | 109 tis. € |
| Základné imanie | 5 150 € | 5 150 € | 5 150 € | 5 150 € |
| HV minulých rokov | −18 tis. € | −11 tis. € | −8 907 € | −8 844 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 195 € | −635 € | 63 € | 1 928 € |
| Záväzky | 121 tis. € | 117 tis. € | 13 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 15 € | −12 € | 32 € | 18 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 117 tis. € | 112 tis. € | 10 tis. € | 15 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 4 114 € | 5 323 € | 2 483 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Oremburská 4, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Oremburská 4, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Oremburská 4, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Oremburská 4, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Oremburská 4, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Oremburská 4, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Oremburská 4, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.