Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45485836・1. Mája 6, 943 60 Nána・Založené 2010
Obrat 2024
991 tis. €
−4,4 %Zisk 2024
−130 tis. €
−39 %Aktíva
235 tis. €
−40 %Vlastný kapitál
3 161 €
−85 %Zadlženosť
98,7 %
+3,9 ppHrubá marža
12,3 %
−4,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-13,1 %
−4,1 ppZisk / výnosy
ROA
-55,4 %
−32 ppRentabilita aktív
ROE
-4 116,4 %
−3 664 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,78
−17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−126 tis. €
−35 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,0 %
−3,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−26 tis. €
−179 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 532 tis. € | 888 tis. € | 994 tis. € | 915 tis. € |
| Pridaná hodnota | 82 tis. € | 218 tis. € | 171 tis. € | 113 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 585 tis. € | 913 tis. € | 1,04 mil. € | 991 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −33 tis. € | −54 tis. € | −94 tis. € | −130 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 3 840 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 348 tis. € | 463 tis. € | 393 tis. € | 235 tis. € |
| Neobežný majetok | 238 tis. € | 316 tis. € | 240 tis. € | 142 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 238 tis. € | 316 tis. € | 240 tis. € | 142 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 109 tis. € | 147 tis. € | 153 tis. € | 93 tis. € |
| Zásoby | 4 910 € | 3 958 € | 4 068 € | 4 051 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 75 tis. € | 114 tis. € | 134 tis. € | 70 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 29 tis. € | 29 tis. € | 15 tis. € | 19 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 190 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 348 tis. € | 463 tis. € | 393 tis. € | 235 tis. € |
| Vlastné imanie | 50 tis. € | 41 tis. € | 21 tis. € | 3 161 € |
| Základné imanie | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 0 € |
| HV minulých rokov | −41 tis. € | −74 tis. € | −128 tis. € | −222 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −33 tis. € | −54 tis. € | −94 tis. € | −130 tis. € |
| Záväzky | 298 tis. € | 422 tis. € | 373 tis. € | 232 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 170 tis. € | 248 tis. € | 189 tis. € | 109 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 102 tis. € | 156 tis. € | 163 tis. € | 119 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 22 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € | 0 € |
| Rezervy | 4 148 € | 6 526 € | 7 947 € | 3 869 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Kamenica nad Hronom 201, 94365 Kamenica nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Kamenica nad Hronom 201, 94365 Kamenica nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Salka 442, 94361 Salka, Slovenská republika
Adresa Sládkovičova 1209/3, 98601 Fiľakovo, Slovenská republika
Adresa Kamenica nad Hronom 201, 94365 Kamenica nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Kamenica nad Hronom 201, 94365 Kamenica nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Salka 442, 94361 Salka, Slovenská republika
Adresa Salka 442, 94361 Salka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.