Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 45488100・Robotnícka 4334, 01701 Považská Bystrica・Založené 2010
Obrat 2025
202 tis. €
−31 %Zisk 2025
−16 tis. €
−592 %Aktíva
452 tis. €
−3,2 %Vlastný kapitál
324 tis. €
−4,8 %Zadlženosť
28,3 %
+1,2 ppHrubá marža
4,0 %
−6,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-8,1 %
−9,2 ppZisk / výnosy
ROA
-3,6 %
−4,3 ppRentabilita aktív
ROE
-5,0 %
−6,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
13,88
−55 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−15 tis. €
−364 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-6,2 %
−49 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
367 tis. €
−3,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 346 tis. € | 1,2 mil. € | 280 tis. € | 191 tis. € |
| Pridaná hodnota | 44 tis. € | 81 tis. € | 28 tis. € | 7 577 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 352 tis. € | 1,2 mil. € | 293 tis. € | 202 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 14 tis. € | 39 tis. € | 3 326 € | −16 tis. € |
| Daň z príjmov | 3 707 € | 11 tis. € | 2 517 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 3 707 € | 11 tis. € | 2 517 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 401 tis. € | 500 tis. € | 467 tis. € | 452 tis. € |
| Neobežný majetok | 56 tis. € | 40 tis. € | 73 tis. € | 57 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 56 tis. € | 40 tis. € | 73 tis. € | 57 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 345 tis. € | 460 tis. € | 394 tis. € | 396 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 66 tis. € | 5 023 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 278 tis. € | 388 tis. € | 195 tis. € | 240 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 66 tis. € | 72 tis. € | 134 tis. € | 150 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 401 tis. € | 500 tis. € | 467 tis. € | 452 tis. € |
| Vlastné imanie | 299 tis. € | 337 tis. € | 341 tis. € | 324 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 2 000 € | 2 000 € | 2 000 € | 2 000 € |
| HV minulých rokov | 278 tis. € | 292 tis. € | 330 tis. € | 334 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 14 tis. € | 39 tis. € | 3 325 € | −16 tis. € |
| Záväzky | 102 tis. € | 163 tis. € | 127 tis. € | 128 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 30 tis. € | 16 tis. € | 37 tis. € | 19 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 48 tis. € | 90 tis. € | 13 tis. € | 29 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 22 tis. € | 55 tis. € | 76 tis. € | 79 tis. € |
| Rezervy | 1 529 € | 1 529 € | 596 € | 596 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Ľubľanská 1678/3, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Ľubľanská 1678/3, 01008 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.